Na základe vládneho rozhodnutia s platnosťou od 25. 11., ktoré povoľuje otvoriť obchody so záhradníckymi potrebami, sú pre Vás naše predajne otvorené. Sme pripravení Vás obslúžiť. Rovnako je aj v plnej prevádzke e-shop s možnosťou dodania výrobkov domov alebo k vyzdvihnutiu v ktorejkoľvek predajni. Otvorené sú aj naše SERVISNÉ STREDISKÁ.
Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Ružové vína

Ochutnajte známe vína z Čile a južnej Afriky!

V našej ponuke nájdete aj ľahké a voňavé vína z Čile a z Juhoafrickej republiky, ktoré sú ideálne na letné pitie. Starostlivo ich pre Vás vybral a zhodnotil pán Martin Pastyřík, prezident Asociácie sommeliérov ČR. Pripite si s nami na zdravie!

Čilské rodinné vinárstvo Bisquertt sa nachádza v Colchagua Valley s jedinečným terroir, výrazne ovplyvneným blízkosťou Tichého oceánu. V ponuke ružových vín nájdete aj vynikajúce vína z juhoafrického vinárstva Swartland, ktoré leží v rovnomennej obľúbenej vinárskej destinácii na sever od Kapského Mesta. Chladný vietor od Atlantického oceánu udržuje priaznivú mikroklímu s ideálnou teplotou na pestovanie vinnej révy a podložie horskej oblasti dodáva vínam typický ovocný charakter.

Tento tovar je určený na predaj len osobám starším ako 18 rokov.
Po zakúpení si ho je možné vyzdvihnúť len v predajni po overení veku zákazníka.

Zobraziť celý popis
Vybrané filtre Zmazať všetky filtre

Filtrácia produktov

Zatvoriť
Skladom v predajni
Cena
Od
Do
Obsah alkoholu [%]
Zvyškový cukor
Krajina pôvodu
Zrušiť filtre Zobraziť produkty
Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií