Na základe vládneho rozhodnutia s platnosťou od 25. 11., ktoré povoľuje otvoriť obchody so záhradníckymi potrebami, sú pre Vás naše predajne otvorené. Sme pripravení Vás obslúžiť. Rovnako je aj v plnej prevádzke e-shop s možnosťou dodania výrobkov domov alebo k vyzdvihnutiu v ktorejkoľvek predajni. Otvorené sú aj naše SERVISNÉ STREDISKÁ.
Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Šumivé vína a Prosecca

To pravé bublinkové opojenie!

Vychutnajte si jemné retiazkové perlenie s nádychom luxusu! K najslávnejšiemu talianskemu šumivému vínu patrí Prosecco. Prosecco, DOC z našej ponuky pochádza z vinárstva Cantine Vigna Verde, ktoré se rozprestiera v nádhernej prírode talianskych slnečných plání, tiahnucich sa od Álp až po priezračné lagúny Benátok. Táto oblasť poskytuje ideálne podmienky pre pestovanie vínnej révy, ktoré tu má tradíciu už 40 rokov.

V našom sortimente nechýba ani Prosecco, DOCG, ktoré sa získava z hrozna z regiónu Valdobbiadene samotného srdca Talianska z vinárstva Val D‘Oca, kde vzniká najlepšie Prosecco.

Na výrobu sa používa prevažne odroda hrozna Glera, ktorá sa rodí v podhorí Dolomitov už od obdobia antiky. Perlenie potom vzniká typickou metódou Charmat - druhotným kvasením pod tlakom v nerezovom tanku. Vďaka pomerne nízkej cene a vysokej kvalite úspešne konkuruje pravému šampanskému.

Frizzante a Spumante nám dodáva rodinné vinárstvo Cantine Pirovano z oblasti Veneto, ktorého tradícia siaha až do roku 1895.

Zobraziť celý popis
Vybrané filtre Zmazať všetky filtre

Filtrácia produktov

Zatvoriť
Cena
Od
Do
Krajina pôvodu
Obsah alkoholu [%]
Zvyškový cukor
Druh vína
Zrušiť filtre Zobraziť produkty
Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií