Na základe vládneho rozhodnutia s platnosťou od 25. 11., ktoré povoľuje otvoriť obchody so záhradníckymi potrebami, sú pre Vás naše predajne otvorené. Sme pripravení Vás obslúžiť. Rovnako je aj v plnej prevádzke e-shop s možnosťou dodania výrobkov domov alebo k vyzdvihnutiu v ktorejkoľvek predajni. Otvorené sú aj naše SERVISNÉ STREDISKÁ.
Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)
Pestovateľské potreby

Pestovateľské potreby

Pre nadšených pestovateľov sme zaradili do ponuky všetko potrebné pre pestovanie rastlín. Aby vám klíčenie a rast sadeníc išlo rýchle a so skvelými výsledkami, môžete si u nás zakúpiť kvetináče, kvalitnú zeminu, špičkové trávne osivá a hnojivá, výživové substráty alebo praktickú mulčovaciu kôru spolu s rašelinou, ktoré sú základom, aby sa okrasné časti vašej záhrady pýšili tými najkrajšími kvetinami a pestovateľské záhony dravou zeleninou.

A pretože našou doménou sú tiež trávníky, nájdete u nás i prémiové trávne osivá a trávne hnojivá. Garantom prémiovej kvality ponúkaných produktov je značka Mountfield.

Iste Vás poteší aj sezónna ponuka jarných či podzimných cibuľovín. A ako praví zahradní profíci máme preVás i aplikátory osiv a hnojívkompostéry na „výrobu“ vlastného kvalitného kompostu a ručné postrekovače na postrek alebo aplikáciu prostriedkov na ochranu rastlín pred škodcami.

Pestovanie
Zobraziť celý popis
Vybrané filtre Zmazať všetky filtre

Filtrácia produktov

Zatvoriť
Zrušiť filtre Zobraziť produkty

Najpredávanejšie

Zobraziť ďalších 7 produktov
1 3 4
Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií