Mestské elektrobicykle

Mestské elektrobicykle

Bezstarostná jazda mestom aj dedinou.

Pohodlné elektrobicykle najmä pre seniorov. Dámske aj pánske, proste univerzálne stroje. Ako doma sa mestský elektrobicykel cíti na asfaltových cestách, vhodné do mesta a na jazdu po dedine. Spoľahlivo na nich zájdete  na malý nákup, na návštevu alebo na kratší pohodový výlet, pri ktorom sa nijako nenadriete. Vyberať môžete elektrobicykle so stredovým aj zadným motorom, s priemerom kolies 28“ alebo 26“. Pánske aj dámske.

 

Všetky elektrobicykle do mesta majú pohodlné sedadlá a nosič, kam môžete pripevniť košík na nákupy. Vo výbave nájdete aj blatníky, svetlá, zvonček alebo stojan. Vďaka absencii hornej rámovej trubky je na nich ďaleko ľahší nástup. Privítajú ich napríklad aj ženy, ktoré radi jazdia na nákup alebo do práce v sukni.
 
Pri mestských elektrobicykloch môžete vyberať z modelov so stredovými aj zadnými motormi. Niektoré majú batériu plne integrovanú v ráme, iné umiestnenú na nosiči.  Pri každom modely máte na výber niekoľko typov batérií líšiacich sa kapacitou a dojazdom na jedno nabitie. Záleží len na Vašej voľbe.

 

Mestské elektrobicykel
Zobraziť celý popis

Najpredávanejšie

Zobraziť ďalších 6 produktov