Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Sauny

Starostlivosť o zdravie, krásu a duševnú rovnováhu
 
V boji proti mnohým civilizačným chorobám lekári radia pravidelne regenerovať a prečisťovať organizmus a zvyšovať jeho obranyschopnosť. Relaxácia naberá stále viac na význame a pravidelný pobyt v moderných saunách je jednou z jej najvyhľadávanejších foriem.

Vďaka infrasaunám a fínskym saunám z našej ponuky si budete môcť s celou rodinou nerušene užívať saunovanie kedykoľvek a hlavne v pohodlí a súkromí vlastného domova.

Sauna

Pravidelné saunovanie má množstvo pozitívnych účinkov:

PRE ZDRAVIE: deaktivuje a zabíja vírusy a mikroorganizmy, podporuje tvorbu bielych krviniek a imunoglobulínu, zvyšuje obrany schopnosť organizmu pred respiračnými chorobami, posilňuje funkciu kardiovaskulárneho systému, zmierňuje bolesti pohybového ústrojenstva, pomáha pri liečbe kožných ochorení, reumatizme a artritíde, detoxikuje organizmus a podporuje metabolizmus.

PRE KRÁSU: Za 30 minút v saune spálite až 600 kcal. Saunovanie čistí a spevňuje pleť, zmierňuje prejavy celulitídy, pomáha pri liečbe lupienky a niektorých druhov alergií.

PRE POHODU: uvoľňuje svalové napätie spôsobené napr. športovou záťažou alebo sedavým zamestnaním, zbavuje stresu, zvyšuje kvalitu spánku, je vhodnou aktivitou pre celú rodinu, počas chladných mesiacov navodzuje príjemný pocit letných dní

Zobraziť celý popis
Vybrané filtre Zmazať všetky filtre

Filtrácia produktov

Zatvoriť
Cena
Od
Do
Počet osôb
Príkon [kW]
Zrušiť filtre Zobraziť produkty
Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií