Elektrobicykle s motormi Shimano

Elektrobicykle s motormi Shimano

Na vrchole ponuky elektrobicyklov MTF sú prémiové modely so stredovými motormi Shimano Steps EP8. Nájdete ich na elektrobicykloch s označením 11.4 a tiež 11.4 AUTO SHIFT. Pri obidvoch je k dispozícii dámsky variant. Môžete si ich tak zaobstarať aj do páru.
Špičkové japonské motory Shimano Steps majú krútiaci moment 85 Nm a maximálny výkon 600 W. S hmotnosťou len 2,6 kg sú zároveň najľahšie na trhu. Sú mimoriadne tiché a plynulé v každom jazdnom režime.
Značku Shimano nenesie len špičkový motor, ale aj ďalšie prémiové komponenty: batéria, displej, prehadzovačka, radenie, kazeta, brzdy alebo kľuky. Všetko funguje v dokonalej harmónii.

Novinkou v sortimente sú modely s elektronickým systémom automatického radenia SHIMANO AUTO SHIFT a FREE SHIFT. Vo svete elektrobicyklov je to unikát a sme radi, že ho ako prví ponúkame exkluzívne v Českej republike!

REVOLÚCIA V RADENÍ

Japonský gigant Shimano, najväčší výrobca cyklistických komponentov na svete, prináša na trh revolučnú novinku v radení: systémy AUTO SHIFT a FREE SHIFT. Vo svete elektrobicyklov ide o unikát a sme potešení, že Vám ho exkluzívne v SK môžeme ako prví ponúknuť! Unikátny systém elektronického automatického radenia nájdete na elektrobicykloch radu 11.4 AUTO SHIFT (pánsky aj dámsky variant) s prémiovými motormi Shimano Steps EP8.
Zobraziť celý popis
Vybrané filtre Zmazať všetky filtre

Filtrácia produktov

Zatvoriť
Zrušiť filtre Zobraziť produkty