Batérie pre elektrobicykle

Batérie pre elektrobicykle

K plnohodnotnému využitiu elektro bicykla je samozrejme potrebné batéria. K elektro bicyklom ponúkame výhradne značkové a odskúšané batérie BOSCH, SAMSUNG a LG. Jedná sa o batérie s Li-Ion technológiou, ktoré nemajú tzv. pamäťový efekt, to znamená, že ich môžete pohodlne nabíjať kedykoľvek. Batérie dodávané k elektro bicyklom MTF majú životnosť 500-900 nabíjacích cyklov (podľa typu).

Novinkou roku 2021 v našom sortimente sú najsilnejšie integrované batérie na trhu s článkami SAMSUNG s kapacitou 25 Ah, vďaka ktorým prejde elektrobicykel na jedno nabitie až 200 km! Väčšina elektrobicyklov MTF umožňuje použitie batérie plne integrovanej do rámu, len pri niektorých mestských elektrobicykloch sú batérie umiestnené na nosiči a pri jednom modely skladacieho elektrobicykla za sedlovou rúrkou.
 
V rámci vyššieho komfortu môžete tento rok vyberať pri každom modely minimálne z dvoch typov batérií pre elektrobicykle, pri 28 modeloch dokonca z troch. Líšia sa len kapacitou, dojazdom na jedno nabitie a cenou. Záleží na každom akú silnú batériu k danému modelu potrebuje.

Batérie pre elektrobicykle
Zobraziť celý popis

Najpredávanejšie

Zobraziť ďalších 7 produktov
Vybrané filtre Zmazať všetky filtre

Filtrácia produktov

Zatvoriť
Cena
Od
Do
Značka
Kapacita [Ah]
Max. dojazd [km]
Zrušiť filtre Zobraziť produkty
1