Azuro Clear FORTE, 0,6 l

50 hodnotenie
Kód: 3BCH3040
4.1
50
50
9,40 €
7,05 €
-25 %
KS
Technické parametre
Objem [l] 0,6
Typ tekutý roztok
Doba použiteľnosti 2 roky od dátumu výroby (uvedené na obale)
Záruka Z0s
Katalógové číslo 3BCH3040
3BCH3040
Celé parametre

Extra vyvinutý prípravok na účinné vyčistenie aj silno zašpinených plôch bazénovej fólie. Slúži veľmi dobre aj pre odstránenie tzv. "vodnej linky", ktorá vzniká pri odparovaní bazénovej vody na úrovni hladiny.

Na stenách bazéna sa usadzujú rôzne nečistoty (kožný tuk, kozmetika z kúpajúcich sa osôb, prach, nečistoty z ovzdušia a okolia bazéna), ktoré sú vhodným podkladom pre tvorbu rias a baktérií. Preto je nutné bazén aspoň jeden krát ročne dôkladne vyčistiť, buď na jeseň v rámci zazimovania bazénu, alebo na jar pred jeho napustením. Ďalšie čistenie je vhodné aplikovať priebežne podľa potreby. Účinné látky prípravku Azuro Clear Forte napomáhajú k ľahšiemu odstráneniu nečistôt. V gumových rukaviciach naneste neriedený prípravok umývacou špongiou Azuro na znečistené miesta a nechajte 10–15 minút pôsobiť. Nečistoty potom hubkou alebo kefou mechanicky uvoľnite a miesto dôkladne opláchnite vodou. V prípade silného znečistenia postup opakujte.

Prípravok môžete používať aj ako domáci čistič na odstraňovanie organických nečistôt (tukov, mastnoty, a pod.), na dlaždičkách, smaltoch, griloch atď.

Poznámka: Vyššie uvedené informácie majú len informatívny charakter. Pred aplikáciou si dôkladne prečítajte návod na použitie!
Informácie o type nebezpečnosti podľa Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: NEBEZPEČENSTVO - Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí.

Zobraziť celý popis

Príslušenstvo

Hodnocenie zákazníkov (50)

4,1
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
bibiana 18. 8. 2021
Mám s ním dobré skúsenosti
Anton 23. 7. 2021
počkajte do jari
Oľga 9. 7. 2021
  • Vodná linka sa nedá odstrániť ani týmto prípravkom
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.