Azuro Flokul, 1 l

51 hodnotenie
Kód: 3BCH3006
4.5
51
51
7,50 €
5,60 €
-25 %
KS
Technické parametre
Objem [l] 1
Typ tekutý roztok
Doba použiteľnosti 2 roky od dátumu výroby (uvedené na obale)
Použitie vločkovanie
Záruka Z0s
Katalógové číslo 3BCH3006
3BCH3006
Celé parametre

Prípravok Azuro Flokul slúži na prejasnenie vody v bazénoch, tiež nazývaný ako "flokulant". Vytvára vločky z veľmi malých nečistôt, ktoré sú potom zachytené filtračným zariadením. Často sa tiež vytvárajú vločky na dne v bazéne, ktoré obklopujú prítomné koloidné nečistoty a zhromažďujú sa vo väčšom celku. Ty sa nachádzajú na dne bazénu a je možné ich odstrániť pomocou vysávača. Pri použití tohto prípravku sa voda stáva priezračnou a iskrivo čistou. Je treba ho použiť vtedy, ak pri správnych hodnotách pH a obsahu aktívneho chlóru je voda v bazéne kalná.

Dávkovanie: 60 ml (4 polievkové lyžice) na 10 m3 (10 000 l) vody. Pred použitím prípravku je potrebné nastaviť pH na hodnotu 7,0 - 7,4. Potrebnú dávku rozmiešajte v 10 litroch vody v plastovom vedre, uveďte do chodu filtračné zariadenie, pomaly vlejte riedený prípravok do skimmeru alebo rovnomerne rozlejte po hladine. Filtrácii nechajte bežať niekoľko hodín a potom ju vypnite a nechajte zhluky nečistôt usadiť na dne. Vyzrážané nečistoty usadene na dne následne odsajte ponorným vysávačom.

Poznámka: Vyššie uvedené informácie majú len informatívny charakter. Pred aplikáciou si dôkladne prečítajte návod na použitie!

Informácie o type nebezpečnosti podľa Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: NEBEZPEČENSTVO - Môže byť korozívna pre kovy. Spôsobuje vážne poškodenie očí.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (51)

4,5
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Gabriel 31. 5. 2021
  • jednoducho ho treba
František 14. 12. 2020
To čo má napísané aj funguje. Použite podľa návodu a budete spokojný.
  • Vyčistí vodu.
  • Žiadne, ale treba dávať pozor, je to predsa chémia.
Ján 14. 9. 2020
vynikajúci
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.