043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Čip na elektrobicykel s motorom BOSCH

4 hodnotenie
Kód: 4KOZ8018
4.8
4
4
Novinka
Trvale nedostupný produkt
Je nám ľúto, ale predaj skončil.
Nižšie uvádzame náhrady za tento produkt.
Záruka 2 roky

Záruka
2 roky

Aktuálne náhrady pre Čip na elektrobicykel s motorom BOSCH

Odporúča

100%
zákazníkov
5 hviezdičiek
75 %
4 hviezdičky
25 %
3 hviezdičky
0 %
2 hviezdičky
0 %
1 hviezdička
0 %

Čip slúži na odstránenie rýchlostného obmedzenia elektrobicykla v 25km/h so stredovým motorom Bosch Active Line, Bosch Performance Line, Bosch Performance CX Line a Bosch Active Line Plus v ľubovoľnej kombinácii s displejmi Intuvia, Purion, Nyon nebo Kiox.
Čip nie je kompatibilný s motormi BOSCH 4. generácie (2020)!
Zariadenie sa napojí do systému elektrobicykla s použitím kompatibilných originálnych konektorov. Zariadenie nie je potrebné nijako nastavovať, všetka konfigurácia a adaptácia na nastavenie konkrétneho kusu je zabezpečená automaticky.
Všetky údaje ako je aktuálna, priemerná, maximálny rýchlosť, prejdená vzdialenosť a pod., zostávajú na displeji pravdivo zobrazované.
Rýchlosť elektrobicykla budete po inštalácii čipu určovať len vy a podpora elektromotora nebude obmedzená žiadnym limitom. Maximálna rýchlosť je limitovaná už len frekvenciou šliapania.

Používanie:

Čip je možné kedykoľvek počas jazdy zapnúť alebo vypnúť krátkym stisnutím tlačidla pre asistenciu vedenia bicykla (walk button). Funkcia tohto tlačidla zostáva pri dlhom stisnutí nezmenená. Aktivita zariadenia je vždy zobrazovaná určitým elementom na displeji (v závislosti na typu displeja) a zobrazením hodnoty 9.9 km/h (2.5 km/h) bezprostredne po zapnutí (vypnutí) zariadenia.


Upozornenie:

Zariadenie nie je samostatným funkčným celkom. E-bicykle BOSCH vybavené čipom na odstránenie rýchlostného limitu je možné používať len na vlastnom pozemku alebo na pozemkoch na to určených. Užívateľ berie na vedomie, že používanie e-bicyklov BOSCH vybavených čipom na odstránenie rýchlostného limitu, nemusí byť v súlade s platnou legislatívou pre prevádzku e-bicyklov na pozemných komunikáciách (vrátane pozemných komunikácií určených výhradne pre cyklistov a chodcov).

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (4)

4,8
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Štefan 18. 5. 2021
Skvelá vec
  • Nepopierateľné
  • Žiadne
Jaroslav 12. 10. 2020
Zatiaľ funguje.
Miroslav 19. 8. 2020
Spokojný
  • Promtnost
  • Žiadne
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.