Čerstvé Kaukazské jedle

Najobľúbenejší vianočný stromček za jedinečnú cenu.
Prvotriedne Kaukazské jedle z dánskych plantáží.

  • Garanciou čerstvosti a kvalitypravidelné návozy priamo z Dánska
  • Dokonalý vzhľad podčiarknutý bohatou a pravidelnou korunou
  • Tmavozelené, veľmi husté, až 3 cm dlhé ihličie
  • Podmanivá vôňa lesa
  • Jedle z Dánska majú širšie kmene, preto udržia viac živín a dlhšie vydržia

Cenník

TYP (cm) BEŽNÁ CENA NAŠA CENA
100-125 cm
Premium
27,40 € 12,90 €
TYP (cm) BEŽNÁ CENA NAŠA CENA
150-200 cm
Štandard
35,20 € 20,90 €
150-200 cm
Premium
39,20 € 25,40 €
TYP (cm) BEŽNÁ CENA NAŠA CENA
200-250 cm
Štandard
47,00 € 29,40 €
200-250 cm
Premium
62,70 € 37,50 €

Kaukazské jedle sú tohto roku k dostaniu vo všetkých našich predajniach.

Aby Váš stromček tohto roku dlho vydržal a bol krásny

Stojan na vianočný stromček

Rovnomerné uchytenie vianočného stromčeka v niekoľkých sekundách! Unikátna konštrukcia zabezpečuje vysokú stabilitu stromčeka. Tri čeľuste zaručujú pevné uchytenie a pravidelným dopĺňaním vody do integrovanej nádržky na vodu sa Vám stromček odvďačí dlhšou životnosťou.

Výživa vianočných stromčekov

Nezabudnite na dopĺňanie živín, čo predĺži životnosť Vášho stromčeka. Roztok obsahuje striebro, draslík a mnoho ďalších dôležitých makroprvkov, ktoré obmedzujú opadávanie ihličia a dodávajú stromčeku potrebnú energiu.

Ozdoby na stromček

Vyberte si z našej širokej ponuky. Máme pre Vás viac ako 700 druhov ozdôb a dekorácií v rôznych štýloch. Nájdete medzi nimi tradičné české ozdoby na stromček. Ručne fúkané a maľované.

Ako sa starať o rezaný vianočný stromček?

Kúpenú rezanú kaukazskú jedľu vložte do nádoby s vodou a nechajte v chladnom prostredí až do času, kým ju budete ozdobovať. Pred uložením do vody ešte skráťte spodok kmeňa o niekoľko centimetrov. Čerstvým rezom dokáže strom prijať až 5 l vody, a vydrží tak dlhšie svieži. Dajte pozor, aby kôra siahala pod hladinu vody v nádobe – stromy totiž sajú vodu pletivom umiestneným pod kôrou. Takto môžete jedľu nechať stáť na balkóne, terase alebo na chladnej chodbe až do Štedrého dňa. Odporúčame zaobstarať si stojan, do ktorého je možné naliať vodu, aby jedľa mohla piť aj počas vianočných sviatkov. Možno budete musieť kmeň trochu orezať, aby sa do stojana vošiel. Dajte pri tom pozor, aby kôra opäť siahala až do vody v nádobe. Vianoce skončili? Ekologickým riešením je rozdrviť drevo do kompostov či ho odviesť do zberného dvora.

Z dánskych plantáží rovno k Vám domov