Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Magazín

 • VEĽKÝ POVIANOČNÝ VÝPREDAJ so zľavami 50 – 60 % už len niekoľko dní!
 • Posezónny servis záhradnej techniky ušetrí peniaze aj čas.

  Posezónny servis záhradnej techniky ušetrí peniaze aj čas.

  Tohtoročná sezóna bola z pohľadu rastu trávy skutočne mimoriadna. Kosilo sa aj niekoľko krát do týždňa, od apríla až doposiaľ. Záhradná technika, či už kosačky, traktory alebo krovinorezy, boli vystavené obrovskej záťaži. Zabrať dostali motory, filtre, prevodovky, nože, ložiská aj ďalšie súčasti strojov. A preto je potrebné, aby dostali prvotriednu starostlivosť v podobe posezónneho servisu. <br>&nbsp;

 • Príprava dreva jednoducho a rýchlo
 • Ide to bez benzínu aj káblov: AKU technike stačí 1 batéria
 • Letná starostlivosť o bazénovú vodu

  Letná starostlivosť o bazénovú vodu

  Počas horúceho leta je každý rodinný bazén v plnej permanencii. Do vody sa však logicky dostáva aj veľa nežiaducich nečistôt, ako sú napríklad zvyšky opaľovacích krémov, trávy, utopený hmyz atď.

 • Leto s vôňou grilovania

  Leto s vôňou grilovania

  K letnej záhradnej zábave alebo párty s priateľmi alebo oslavám v kruhu rodiny patrí neodmysliteľne tiež vôňa grilovaného mäsa. Veď kto by odolal chuti a vôni dobre prepečeného a krásne šťavnatého steaku s chrupkavou kôrkou na povrchu? S kvalitným grilom to naozaj nie je žiadny problém.

 • KRÁĽ ZÁHRAD

  KRÁĽ ZÁHRAD

  Kto kosí naozaj veľké aj členité plochy, s rotačnou kosačkou by sa veľmi narobil. V tomto prípade je lepšie vymeniť kosačku za traktor. Záhradné traktory pokosia trávu excelentne a mnohonásobne rýchlejšie ako kosačka a pre obsluhu je práca aj zábavou. V podstate len točíte volantom a užívate si dunenie silného motora pod kapotou. Pre záhrady s väčším množstvom stromov a okrasných kríkov sú výhodné obratné ridery tam, kde potrebujete v prvom rade silu, siahnete po nadupanom traktore. Jedná sa o robustné výkonné stroje, ktoré sa nezastavia pred ničím.

 • Najlepšie stroje na boj s trávnikovým peklom
 • Ste pripravení na jar? Pomôžeme Vám

  Ste pripravení na jar? Pomôžeme Vám

  Jar sa už rúti. Neklamnou známkou je skutočnosť, že sa na záhrady trúsia prví natešení nedočkavci a okukujú, čo bude potrebné v nadchádzajúcich týždňoch urobiť. Prerezať ovocné stromy, vyčistiť trávnik, skontrolovať, čo sa kde cez zimu zlomilo či uvoľnilo, začať s prípravou záhonov, zasiať semienka kvetín, byliniek aj zeleniny do kelímkov, aby včas vyklíčili, kým pôjdu do voľnej pôdy a tak ďalej a tak ďalej. Práce sa valí dosť a dosť a ide len o to, aby sme z nej mali radosť a aby nám išla pekne od ruky.

 • Dôležitosť vertikutácie dramaticky rastie

  Dôležitosť vertikutácie dramaticky rastie

  Záhradné trávniky to majú ťažké. Keď je v zime veľa snehu, tak trpia. Keď je ho málo alebo dokonca žiadny, ako v posledných rokoch, potrebujú ešte viac.

 • Majster republiky René Andrle: Jazdu na elektro bicykloch MTF si fakt užívam

  Majster republiky René Andrle: Jazdu na elektro bicykloch MTF si fakt užívam

  Ambasádorom elektro bicyklov MTF nie je nikto iný ako bývalý skvelý profesionálny cyklista René Andrle. Je majstrom republiky, štartoval na všetkých troch Grand Tours. Pôsobil v najväčších španielskych tímoch po boku veľa hviezd. Bol trénerom českej cestnej reprezentácie, momentálne je športovým riaditeľom tímu najvyššej divízie Israel Start-Up Nation. Okrem toho testuje elektro bicykle MTF, podieľa sa na tvorbe špecifikácií a jazdu na nich si neskutočne užíva.

 • Jarné prerezávanie drevín a kríkov

  Jarné prerezávanie drevín a kríkov

  V marci sa začína záhrada pomaly prebúdzať k životu. Aby ste sa neskôr mohli radovať z bohatej úrody, čaká na Vás teraz množstvo práce. Obdobie, keď sa stromy a kríky celkom spamätajú zo zimy, je ideálne na ich zastrihnutie. Preto sme pre Vás pripravili malý prehľad o tom, ako postupovať pri jarnom prestrihávaní.

Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií