Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Magazín

 • August v záhrade. Čas žatvy a novej práce
 • Zavlažujte hospodárne a rozumne. Ako na to?
 • Letná starostlivosť o bazénovú vodu

  Letná starostlivosť o bazénovú vodu

  Počas horúceho leta je každý rodinný bazén v plnej permanencii. Do vody sa však logicky dostáva aj veľa nežiaducich nečistôt, ako sú napríklad zvyšky opaľovacích krémov, trávy, utopený hmyz atď.

 • IDEME PROTI ZDRAŽOVANIU! JE TU VEĽKÝ LETNÝ VÝPREDAJ
 • Sortimentný katalóg 2022 – tisícky tipov na celý rok!

  Sortimentný katalóg 2022 – tisícky tipov na celý rok!

  Záhradná sezóna sa práve rozbieha naplno, preto Vám ponúkame pohľad na 180 strán nabitých tisíckami inšpirácií a tipov nielen pre záhradu, terasu, dom a dielňu, ale tiež pre šport, voľný čas a zdravý životný štýl. Čaká Vás prehľadná prechádzka naprieč všetkými kategóriami sortimentu od KOSAČIEK, TRAKTOROV, REŤAZOVÝCH PÍL, DIELENSKÉHO NÁRADIA CEZ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK A GRILY AŽ PO ELEKTROBICYKLE, BAZÉNY ALEBO VÍRIVKY.

 • Ste pripravení na jar? Pomôžeme Vám

  Ste pripravení na jar? Pomôžeme Vám

  Jar už sa rúti. Neklamnou známkou je skutočnosť, že sa na záhrady trúsia prví natešení nedočkavci a okukujú, čo bude potrebné v budúcich týždňoch urobiť. Vyčistiť trávnik, skontrolovať, čo sa kde cez zimu zlomilo či uvoľnilo, začať s prípravou záhonov, vysiať semienka kvetov, byliniek aj zeleniny do črepníčkov, aby včas vyklíčili, kým pôjdu do voľnej pôdy a tak ďalej a tak ďalej. Práce sa valí dosť a dosť a ide len o to, aby sme z toho mali radosť a práca nám išla pekne od ruky.

 • Posezónny servis záhradnej techniky ušetrí peniaze aj čas.

  Posezónny servis záhradnej techniky ušetrí peniaze aj čas.

  Tohtoročná sezóna bola z pohľadu rastu trávy skutočne mimoriadna. Kosilo sa aj niekoľko krát do týždňa, od apríla až doposiaľ. Záhradná technika, či už kosačky, traktory alebo krovinorezy, boli vystavené obrovskej záťaži. Zabrať dostali motory, filtre, prevodovky, nože, ložiská aj ďalšie súčasti strojov. A preto je potrebné, aby dostali prvotriednu starostlivosť v podobe posezónneho servisu. <br>&nbsp;

 • Príprava dreva jednoducho a rýchlo
 • Ide to bez benzínu aj káblov: AKU technike stačí 1 batéria
 • Leto s vôňou grilovania

  Leto s vôňou grilovania

  K letnej záhradnej zábave alebo párty s priateľmi alebo oslavám v kruhu rodiny patrí neodmysliteľne tiež vôňa grilovaného mäsa. Veď kto by odolal chuti a vôni dobre prepečeného a krásne šťavnatého steaku s chrupkavou kôrkou na povrchu? S kvalitným grilom to naozaj nie je žiadny problém.

 • KRÁĽ ZÁHRAD

  KRÁĽ ZÁHRAD

  Kto kosí naozaj veľké aj členité plochy, s rotačnou kosačkou by sa veľmi narobil. V tomto prípade je lepšie vymeniť kosačku za traktor. Záhradné traktory pokosia trávu excelentne a mnohonásobne rýchlejšie ako kosačka a pre obsluhu je práca aj zábavou. V podstate len točíte volantom a užívate si dunenie silného motora pod kapotou. Pre záhrady s väčším množstvom stromov a okrasných kríkov sú výhodné obratné ridery tam, kde potrebujete v prvom rade silu, siahnete po nadupanom traktore. Jedná sa o robustné výkonné stroje, ktoré sa nezastavia pred ničím.

 • Najlepšie stroje na boj s trávnikovým peklom