Magazín

 • Taktiež traktory za Výpredajové ceny? A pritom pomáhajú celý rok

  Taktiež traktory za Výpredajové ceny? A pritom pomáhajú celý rok

  Záhradné traktory sú neoddeliteľnou súčasťou vášho vybavenia na údržbu pozemkov a zďaleka nie sú len "špičkovou kosačkou". Vďaka širokému sortimentu príslušenstva sú to stroje, ktoré možno používať v záhrade, na lúke a počas celého roka.

 • Akú pílu si vybrať? Vo Výpredaji sú všetky!

  Akú pílu si vybrať? Vo Výpredaji sú všetky!

  Získať drevo na celú vykurovaciu sezónu je len polovica úlohy. Druhou polovicou je jeho spracovanie, na ktoré potrebujete vhodnú motorovú pílu a ideálne aj štiepačku. Ponuka je široká. Od benzínových cez elektrické píly až po čoraz obľúbenejšie AKU stroje. Všetky ich nájdete tu a teraz za skvelé výpredajové ceny!

 • Ako sa v teplých dňoch správne postarať o psa

  Ako sa v teplých dňoch správne postarať o psa

  Ak ste majiteľom štvornohého miláčika, je samozrejmé, že leto strávite spolu s ním. So svojím psíkom si budete užívať na výletoch, pri vode a na dovolenke. Počas horúcich letných dní však musíte viac ako inokedy myslieť na jeho zdravie a fyzickú pohodu. Pozrime sa na niekoľko základných pravidiel.

 • ELEKTROBICYKLE ZA POLOVICU? ÁNO, VŠETKY!

  ELEKTROBICYKLE ZA POLOVICU? ÁNO, VŠETKY!

  Sú fenoménom doby. V západnej Európe sa predáva dokonca viac elektrobicyklov ako klasických, na Slovensku je to zatiaľ vyrovnané. Ale pozor, vlani sa u nás predalo 130 000 elektrobicyklov. A u nás teraz všetky zaobstaráte ZA POLOVICU!

 • Letná starostlivosť o bazénovú vodu

  Letná starostlivosť o bazénovú vodu

  Počas horúceho leta je každý rodinný bazén v plnej permanencii. Do vody sa však  logicky dostáva aj veľa nežiaducich nečistôt, ako sú napríklad zvyšky opaľovacích krémov, trávy, utopený hmyz atď.

 • TOP 10 receptov na gril

  TOP 10 receptov na gril

  Grilovanie je jednou z najobľúbenejších činností počas letných dní. Milujete vôňu grilovaného mäsa alebo len chcete vyskúšať nejaké nové recepty? Tak to ste na správnom mieste. V tomto článku nájdete najlepšie recepty na grilovanie na tento rok. Nájdete tu inšpiráciu na každú príležitosť od grilovaného mäsa cez zeleninové špízy až po dezerty.

 • Nádherný záhradný nábytok na veľa rokov! Ako sa o neho starať?

  Nádherný záhradný nábytok na veľa rokov! Ako sa o neho starať?

  Ako sa starať o záhradný nábytok tak, aby vám vydržal mnoho rokov?

 • Záhrady ožijú, keď ich rozvoňajú chrumkavé a šťavnaté steaky…

  Záhrady ožijú, keď ich rozvoňajú chrumkavé a šťavnaté steaky…

  Vôňa grilovaného mäsa je neoddeliteľnou súčasťou letnej záhradnej zábavy, večierkov s priateľmi alebo rodinných osláv. Kto by odolal chuti a vôni dobre prepečeného a krásne šťavnatého steaku s chrumkavou kôrkou na povrchu? S kvalitným grilom to naozaj nie je žiadny problém.

 • Teraz si dajte poriadny relax! Ceny akrylátových víriviek Vás v týchto dňoch potešia

  Teraz si dajte poriadny relax! Ceny akrylátových víriviek Vás v týchto dňoch potešia

  Vlastné wellness zázemie s akrylátovou vírivou vaňou ponúka uvoľnenie nie len po pracovnej či športovej záťaži, ale tiež zábavu. Navyše sú pravidelné hydromasáže aj skvelou starostlivosťou o zdravie a vitalitu celej rodiny. Vravíte si, že je to drahé? A čo tak zľava 20–30 % na luxusnú vírivku od nás! Ešte do 3. júna ju získate na všetky akrylátové modely.

 • Aký nadzemný bazén? So zľavou 25 % sú teraz všetky!

  Aký nadzemný bazén? So zľavou 25 % sú teraz všetky!

  Pred štartom sezóny jeho obstaranie zvažujú tisíce domácností. Myslíte si, že rodinný bazén je v tejto dobe vo Vašom prípade drahý špás? Možno sa mýlite. Pretože v Mountfielde máme bazény, ktoré nestoja veľa, niektoré doslova za babku. Od 15. do 27. mája môžete využiť DNI BAZÉNOV, počas ktorých si môžete kúpiť nadzemné bazény všetkých typov a všetko príslušenstvo s 25% zľavou. A aká je ponuka?

 • Kosenie je radosť! Ako si vybrať správny stroj a ešte poriadne ušetriť?

  Kosenie je radosť! Ako si vybrať správny stroj a ešte poriadne ušetriť?

  Každý majiteľ záhrady, sadu alebo lúky sa už do toho pustil! Tráva útočí a výber správneho stroja je kľúčom k boju s ňou. Radi Vám výber uľahčíme malým sprievodcom.

 • Elegantný a kvalitný záhradný nábytok? Teraz so zľavou 30%!

  Elegantný a kvalitný záhradný nábytok? Teraz so zľavou 30%!

  Slnečné lúče, vtáčí spev, vôňa kvetov a čerstvý vzduch. Začína obdobie, na ktoré sa každoročne tešíme a vďaka ktorému väčšinu voľného času môžeme tráviť v záhradnom kráľovstve. Záhrade je miestom na odpočinok a zábavu s priateľmi, hľadáme v nej aj novú energiu a inšpiráciu. Pokiaľ si záhradu alebo terasu na taký účel dobre prispôsobíme, stane sa ideálnym miestom na trávenie tak jarných, ako aj letných dní aj nocí. Ako ju teda využiť naplno?