Magazín

 • OÁZA POKOJA V HORÚCEM LETE? MOBILNÁ KLIMATIZÁCIA

  OÁZA POKOJA V HORÚCEM LETE? MOBILNÁ KLIMATIZÁCIA

  Leto, to je obdobie plné dní, kedy teploty často dosahujú tropické hodnoty. Užívame si vodné radovánky, výlety do prírody a grilovanie s priateľmi. Ale čo, keď sa vrátime domov a privíta nás tam neúprosné teplo? Miesto relaxácie v pohodlí domova nás obklopí dusno a nepríjemný pocit… Presne pre tieto situácie sú tu mobilné klimatizácie, ktoré prinášajú osvieženie a komfort do interiérov.

 • KÚPAŤ SA VO SVOJOM MÔŽETE UŽ DNES! DNI BAZÉNOV POMÁHAJÚ

  KÚPAŤ SA VO SVOJOM MÔŽETE UŽ DNES! DNI BAZÉNOV POMÁHAJÚ

  Zoznámte sa s našou ponukou ideálnych nadzemných bazénov na letné kúpanie a zábavu celej rodiny na záhrade domu, chaty alebo chalupy. Bazény Swing Frame s pevnou rámovou konštrukciou s parádnym výberom z celkom 24 typov v rôznych tvaroch, rozmeroch aj hĺbkach a atraktívnych dekóroch. A počas prebiehajúcich DNÍ BAZÉNOV ich všetky zaobstaráte so zľavou 50%!

 • ELEGANTNÝ A KVALITNÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK? TERAZ SO ZĽAVAMI 40% - 60% NA VŠETKO!

  ELEGANTNÝ A KVALITNÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK? TERAZ SO ZĽAVAMI 40% - 60% NA VŠETKO!

  Potrebujete si na chvíľku oddýchnuť v zeleni a zabudnúť na okolitý svet? Stačí nájsť tichý kút na svojej záhrade ak tomu si zaobstarať pohodlný záhradný nábytok. Začína obdobie, na ktoré sa každoročne tešíme. Využite ho teda naplno.

 • Výber ideálnej kosačky pre Váš zelený koberec!

  Výber ideálnej kosačky pre Váš zelený koberec!

  Rotačná kosačka je najpoužívanejším strojom na kosenie trávy. Zvládne veľké aj členité záhrady, malé záhradky alebo predzáhradky. Poradí si aj s vyššou a hustejšou trávou. Ide len o to vybrať ten správny stroj, ktorý bude Vašej záhrade sedieť na mieru.

 • Pomôžeme vám s prípravou záhradnej sezóny!

  Pomôžeme vám s prípravou záhradnej sezóny!

  Máte už za oknom plno pohárikov, kvetináčov a tešíte sa, že sa na povrch dostanú prvé klíčky všetkých tých paprík, paradajok, uhoriek a kvetov? Na to, aby sme ich presadili do skleníku alebo do záhonu, máme ešte trochu času, ktorý na záhrade využijeme k iným dôležitým činnostiam. Jarné mesiace sú na záhradách tiež časom, kedy je potrebné sa postarať o vonkajší nábytok, grily aj záhradnú techniku. Po prezimovaní, keď stroje a nábytok odpočívali v kôlňach, záhradných domčekoch je nutné ich pripraviť. Vezmime to poporiadku.

 • Do našich záhrad vstupujú moderné altánky

  Do našich záhrad vstupujú moderné altánky

  Radi sedíte v záhrade len tak pre radosť z pohľadu na prírodu? Alebo si prizvete  niekoľkých priateľov, aby ste sa porozprávali alebo si len prečítali peknú knihu? Potom určite oceníte prístrešok nad hlavou, altánok, ktorý vás v záhradnom zákutí ochráni pred slnkom alebo letnými prehánkami a dodá vám potrebnú dávku intimity a pocitu absolútneho pohodlia.

 • Pusťte sa do vertikutácie! Vďaka nej získate rozprávkovo krásny a hustý trávnik.

  Pusťte sa do vertikutácie! Vďaka nej získate rozprávkovo krásny a hustý trávnik.

  Jar už klope na dvere, blížia sa prvé teplé slnečné dni, záhrada pomaly začína kvitnúť... ale čo trávnik? Váš trávnik má za sebou nielen ťažké obdobie s chladom, ale možno aj s nesprávnou starostlivosťou vo všeobecnosti. Je teda čas venovať mu náležitú starostlivosť. Predstava, že sa váš trávnik po zime spamätá sám od seba a čoskoro bude krásne zelený a hustý, je veľmi mylná.

 • MAREC mesiacom vernosti! Odmeňujeme našich zákazníkov...
 • Február a marec: Čo robiť v záhrade?

  Február a marec: Čo robiť v záhrade?

  Koniec februára a marec sú v záhradách mesiacmi, keď už môžete vidieť, že sa opäť niečo začína diať. Zo zamrznutých záhonov a koláčov snehu začínajú vykúkať kvety belavých snežienok, žiarivo žltých, svetlofialových alebo modrých krokusov a fialových zemiakov...

 • Kvalitný substrát a hnojivo – nevyhnutnosť pre krásne záhrady a bohatú úrodu

  Kvalitný substrát a hnojivo – nevyhnutnosť pre krásne záhrady a bohatú úrodu

  Základom každého pestovateľského úspechu je dobrá pôda. Či už chcete mať na záhonoch alebo v debničkách krásne kvety alebo úrodu, ktorú vám bude závidieť celý svet, nesmiete podceňovať výber kvalitného záhradníckeho substrátu a správneho hnojiva.

 • Ako si kto ustelie, tak bude vstávať

  Ako si kto ustelie, tak bude vstávať

  Už ste si to všimli aj vy? Do našej ponuky v Mountfielde sme pridali aj matrace. Kvalitné, certifikované, od tuzemského výrobcu a za veľmi priaznivé ceny. Ich široký výber nájdete v našom e-shope, stačí kliknúť TU.

 • Najvyšší čas na nákupy! Famózne výpredajové zľavy končí už 3. februára

  Najvyšší čas na nákupy! Famózne výpredajové zľavy končí už 3. februára

  Vo všetkých našich predajniach aj na e-shope naplno využívate zliav VEĽKÉHO POVANOČNÉHO VÝPREDAJA VŠETKÉHO. Tie sa nevyhli naozaj ničomu - sú teraz na CELÝ SORTIMENT!