Wi-Fi modul k peletovým kachliam

2 hodnotenie
Kód: 2KAZ0143
2.5
2
2
224,00 €
140,00 €

Ovládajte svoju pec odkiaľkoľvek!

Wifi modul je ideálny variant pre každého užívateľa, ktorý chce mať nepretržitý kontakt a kontrolu so svojim domácich kúrením. Modul prepojíte s pecou pomocou Wifi alebo Bluetooth, odosielate signály cez mobilnú aplikáciu a máte tak chod pece dokonalo pod kontrolou. Stačí mať doma WiFi sieť a v telefóne mobilné pripojenie k internetu.

Pomocou aplikácie je možné okrem klasického zapnutia a vypnutia, regulovať aj ďalšie parametre ako je výkon pece, nastavenie požadovanej teploty vzduchu a kontrola aktuálnych prevádzkových parametrov.

V prípade, že nemáte doma WiFi sieť, môžete svoj mobilný telefón k modulu pripojiť len cez Bluetooth a využívať všetky vyššie zmienené funkcie z pohodlia Vašej domácnosti.

Tento WiFi modul ocenia tiež chatári a chalupári. Niekoľkými krokmi v mobilnom telefóne zapnete peletovú pec a tá bude temperovať v objekte na požadovanú teplotu. Príchod do vyhriatej chalupy je potom oveľa príjemnejší.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (2)

2,5
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Rastislav 1. 4. 2021
Samotný modul pracuje spoľahlivo, HW sa zapája veľmi intuitívne. Veľká výhoda pre diaľkovú správu kachlí. Aplikácia k ovládaniu iba v Aj a iných neslovanských jazykoch. Asi bude potrebné upgrade aplikácie
  • Funkčnosť.Jednoduché programovanie týždenného programu vykurovania v aplikácii.
  • Samotná inštalácia iba v talianskom jazyku.Aplikácia k ovládaniu iba v Aj a iných neslovanských jazykoch. Nepresné hodnoty teploty v miestnosti ak v objekte klesne teplota pod 8 °C (nevýhoda v režime okolo 5 °C a režime "nezamrzni").Otázne hodnoty teploty spalín v komíne (pri 10 °C v miestnosti a vypnutých kachliach ukazuje permanentnú teplotu 30 °C plynov na výstupe do komína)
Juraj 3. 2. 2021
Toto zariadenie je zaujímavý doplnok ku peletovej peci. Avšak prevedenie je absolútne nehodné ceny. To že zariadenie je ohavný dizajn je jedna vec, ale úplne nepochopiteľný je fakt, že napájanie je riešené nie z pece ale vlastným adaptérom. Prepojenie s pecou je riešené absolútne neelegantným káblom. Čo je ale najvačší fail je to že ovládačom viete ovládať len zapálenie, vypnutie, výkon a nastaviť teplotu a program zapínania a vypínia. Nič iné aplikácia nedokáže.
  • možnosť zapnúť kúrenie online
  • prevedenie, cena, dizajn, vlastné napájanie, funkcie.

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.