Aký nadzemný bazén? So zľavou 25 % sú teraz všetky!

Aký nadzemný bazén? So zľavou 25 % sú teraz všetky!

Pred štartom sezóny jeho obstaranie zvažujú tisíce domácností. Myslíte si, že rodinný bazén je v tejto dobe vo Vašom prípade drahý špás? Možno sa mýlite. Pretože v Mountfielde máme bazény, ktoré nestoja veľa, niektoré doslova za babku. Od 15. do 27. mája môžete využiť DNI BAZÉNOV, počas ktorých si môžete kúpiť nadzemné bazény všetkých typov a všetko príslušenstvo s 25% zľavou. A aká je ponuka?
Aký nadzemný bazén? So zľavou 25 % sú teraz všetky!
Bazény Azuro s možnosťou čiastočného alebo úplného zapustenia 

Vďaka svojej vysokej kvalite a mnohým ďalším výhodám sú nadzemné bazény Azuro a Azuro Ibiza u nás už dlhé roky veľmi obľúbené. Možno ich postaviť na akýkoľvek pevný a rovný povrch. Bez potreby výkopu alebo betónovania dna. Na pripravený povrch ich môžete nainštalovať sami bez odbornej pomoci v priebehu jedného dňa. Ak však chcete, môžete ich tiež čiastočne alebo úplne zapustiť do zeme, a to vrátane svahu. A ako jediné na trhu majú obrovskú výhodu, že ich môžete "posadiť" aj na svahovitý pozemok.


Azuro

Ide o úspornejší modelový rad bazénov Azuro. Môžete si vybrať z piatich kruhových modelov s priemerom do 5,5 metra a hĺbkou do 1,2 metra. Tohtoročnou novinkou je model Azuro V1 Plus s priemerom 3,6 metra a zvýšenou komfortnou hĺbkou 1,2 metra. Záujemcovia ocenia aj skutočnosť, že tento model je k dispozícii aj s novými dekórmi vonkajších stien a to v bielej farbe, dreve alebo ratane. Ak máte v záhrade viac priestoru, môžete sa rozhodnúť pre jeden z oválnych modelov, ktoré sú k dispozícii v dĺžke 5,5 alebo 7,3 metrov, šírke 3,7 metra a hĺbke až 1,2 metra. To sú pôsobivé rozmery, ktoré sa vyrovnajú veľkosti luxusných zapustených bazénov. Ponúka mnoho variantov, ktoré môžete kombinovať podľa svojho vkusu a potrieb. Každý si môže vybrať nielen veľkosť a tvar, ale aj vzhľad svojho bazéna Azuro. A to výberom obvodovej stenys atraktívnym dekórom dreva, kameňa a ratanu alebo s bielym či šedým lakom a výberom zo štyroch elegantných dekórov vnútornej fólie. Je preto prakticky nemožné, aby susedia na ulici mali rovnaký bazén.

 Bazén Azuro Vario


Azuro Ibiza 

Medzi nadzemnými bazénmi stojí modelový rad Azuro Ibiza na najvyššej, prémiovej priečke. Tieto bazény majú s extrémne zosilnenú špeciálnu oceľovú stenu sú pre vás dispozícii v 20 modelových variantoch, v kruhovej verzii s priemerom do 5 metrov a v oválnej verzii s dĺžkou do 7 metrov a šírkou do 3,5 metra. Na výber sú aj hĺbky 1,2 alebo 1,5 metra. Dekór vnútornej zoslinenej fólie s trvanlivosťou a vysokou odolnosťou voči UV žiareniu si môžete vybrať z dvoch možností - elegantnej mozaiky alebo tyrkysovo modrej farby. Podľa svojho vkusu si môžete vybrať aj farbu vonkajších stien, aby ladili s okolím bazéna. Na výber sú tri možnosti: biela, svetlosivá a hnedá. O vysokej kvalite týchto bazénov svedčí aj 7-ročná záruka.

 


Výbava, ako pri luxusných bazénoch

Bazény Azuro a Azuro Ibiza sa svojou eleganciou a komfortom veľmi približujú luxusným zapusteným bazénom. V spojení s pieskovou filtráciou môžete doplniť aj vybavenie, ktoré je inak vyhradené pre bazény vyšších kategórií. Napríklad tepelné čerpadlo, vďaka ktorému si môžete predĺžiť kúpaciu sezónu v príjemne teplej vode. Okrem toho vám starostlivosť o bazénovú vodu výrazne uľahčí poloautomatický alebo plne automatický vysávač, aby bola vždy krištáľovo čistá.

Bazény Swing Frame s pevnou rámovou konštrukciou

Už sme povedali, že nadzemné bazény Azuro možno na upravenej ploche zmontovať za jediný deň. Zdá sa vám to ako dlhý čas? Potom si pozrite našu ponuku nadzemných bazénov Swing. Sú určené na jednoduché letné kúpanie v záhrade vášho domu, chaty alebo chalupy. Ich zostavenie a prevádzka sú ešte rýchlejšie, takže ich môžete dokonca kedykoľvek vypustiť, zbaliť a premiestniť na iné miesto alebo ich na zimu uskladniť pod strechou. K dispozícii je aj veľký výber - celkovo 15 modelov v rôznych veľkostiach a dekóroch. Obľúbené bazény Swing Frame možno vďaka rýchlospojkám zmontovať bez použitia náradia. Potom stačí rozvinúť fóliu a napustiť vodu. Je to opäť veľmi rýchle a jednoduché. Okrem toho môže byť vonkajší dekór stien týchto bazénov modrý, ale tiež napríklad s kamenným alebo ratanovým dekórom, v závislosti od estetického vkusu každého človeka. Pre tieto bazény máme aj vhodné vybavenie, ktoré bolo vyvinuté špeciálne pre ne, takže napríklad s označením Swing sú k dispozícii výkonné pieskové filtrácie, tepelná čerpadlá a bazénové schodíky.

 Ratanový bazén Swing


S výberom Vám poradíme

Čo si myslíte o našej širokej ponuke nadzemných bazénov? Je to skvelé, však? A ktorý bude vhodný pre vás? Taký, ktorý bude čo najlepšie vyhovovať vašim potrebám i možnostiam. Nemusíte však príliš premýšľať. Stačí sa zajtra zastaviť v ktoromkoľvek predajnom mieste Mountfield, kde sú naši odborne vyškolení predajní technici pripravení vypočuť si Vaše predstavy a požiadavky. A spoločne si vyberiete ten najvhodnejší model bazéna vrátane jeho vybavenia. Potom sa vy aj Vaše deti budete môcť parádne kúpať - celé leto a v súkromí vlastnej záhrady.

Mohlo by vás zaujímať

Bazény s konštrukciou
Bazény Azuro

Tipy pre vás

Bazén SWING FRAME Ratan 3,05x0,76m
279,00 € 110,00 €
Bazén SWING FRAME Stone 3,66x0,91m
375,00 € 165,00 €
Bazén SWING FRAME Tmavý Ratan 4,27x1,07m
605,00 € 248,00 €
Bazén SWING FRAME Ratan svetlý 3,05x0,91m,pevný rám
316,00 € 145,00 €
Bazén SWING Frame Ratan 4,88x1,22
698,00 € 325,00 €
Bazén Frame Ratan 3,66x0,91
395,00 € 169,00 €