Azuro Chlór Trio, 3 kg

398 hodnotenie
Kód: 3BCH1002
4.7
398
398
65,20 €
42,10 €
KS

Odporúča

96%
zákazníkov
5 hviezdičiek
74 %
4 hviezdičky
23 %
3 hviezdičky
3 %
2 hviezdičky
0 %
1 hviezdička
1 %
Technické parametre
Hmotnosť [kg] 3
Typ 200g tablety
Doba použiteľnosti 3 roky od dátumu výroby (uvedené na obale)
Počet tablet v balení 15
Použitie multifunkční dezinfekce
Záruka Z0s
Katalógové číslo 3BCH1002
3BCH1002
Celé parametre

Viacúčelový prípravok na dezinfekciu, zabránenie vzniku rias a flokúl.

Prípravok Azuro Chlór Trio pôsobí nie len ako dezinfekčný a vločkovací prostriedok, ktorý zabraňuje rozvoju rias a vírov. Po ponorení tablety do vody dochádza k postupnému uvoľňovaniu (dezinfekcii a oxidácii organického znečistenia bazénovej vody) a zároveň k rozpusteniu látky s algicidným účinkom (prevencia a likvidácia rias) a vločkovača (odstraňuje prípadné zakalenie vody vyvločkovaním nečistôt).

Návod na použitie: Pred prvým použitím prípravku upravte hodnotu pH na 7,0 – 7,4. Potom urobte preventívne ošetrenie bazénovej vody rýchlorozpustným chlórovým prípravkom Azuro Chlór Šok G a stabilizátorom chlóru Azuro Chlór Stabil. Podľa teploty vody následne pridávajte každých 5-8 dní 1 až 2 tablety tohto prípravku na 20 m3 vody, do teploty 25°C 1 tabletu, nad 25°C 2 tablety. Všeobecne platí, že na dosiahnutie čistej a hygienicky nezávadnej vody by mal byť obsah aktívneho chlóru v rozmedzí 0,6 - 1,0 mg/l; ak klesne pod 0,6 mg/l, je potrebné dodať chlór. Hodnotu obsahu chlóru priebežne kontrolujte vhodnými testermi.

Dávkovanie: Plavákom: Do dávkovacieho plaváku vložte potrebné množstvo chlórových tabliet. Nechajte plavák, aby sa voľne pohyboval po hladine bazéna, kde je väčší pohyb vody.
Dávkovačom vstavaným do cirkulačného potrubia: Do dávkovača dajte potrebné množstvo tabliet. Regulačné ventily dávkovača nastavte tak, aby približne bola dodržiavaná hodnota zostatkového obsahu chlóru.

Poznámka: Vyššie uvedené informácie majú len informatívny charakter. Pred aplikáciou si dôkladne prečítajte návod na použitie! Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
Informácie o type nebezpečnosti podľa Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008:NEBEZPEČENSTVO - Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidačné činidlo. Škodlivý po požití. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Veľmi toxický pre vodné organizmy. Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (398)

4,7
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
František 3. 8. 2021
Ján 22. 7. 2021
S týmito tabletkami som spokojný, vložím ich do skimera a pokiaľ sa úplne nerozpustí mám pokoj nemusím pridávať žiadnu ďalšiu chémiu. Voda je stále priezračne čistá bez sfarbenia do zelena.
Mária 9. 7. 2021
  • Voda v bazene zostala číra aj cez dovolenku vďaka Azuro
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (1)

peter

dobry kolko tabliet je v baleni

Béda Trávníček

Dobrý deň,

v 3 kg balení je 15 tabliet, 1 tableta váži 200 gramov.

Váš Mountfield

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.