Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Azuro Multi 5v1, 1 kg

729 hodnotenie
Kód: 3BCH1010
4.8
729
729
25,90 €
14,70 €
-43 %
KS

Odporúča

98%
zákazníkov
5 hviezdičiek
82 %
4 hviezdičky
15 %
3 hviezdičky
2 %
2 hviezdičky
0 %
1 hviezdička
0 %
Technické parametre
Hmotnosť [kg] 1
Typ 200g tablety
Doba použiteľnosti 3 roky od dátumu výroby (uvedené na obale)
Počet tablet v balení 5
Záruka Z0s
Katalógové číslo 3BCH1010
3BCH1010
Celé parametre

Azuro Multi 5v1 je nová generácia multifunkčných tabliet. Je to veľmi praktický viacúčelový dezinfekčný prípravok pre pravidelnú a komplexnú starostlivosť o vodu.

Pôsobenie: Azuro Multi 5v1 je dezinfekčný prípravok (typu 2), ktorý je určený pre pravidelnú údržbu bazénovej vody a zaisťuje 5 funkcií v jednom: dezinfikuje vodu (zaisťuje tým jej zdravotnú nezávadnosť), stabilizujte pH, vločkuje (zhlukuje nečistoty do vločiek pre jednoduchšie zachytenie vo filtráciu), zmäkčuje vodu (znižuje vznik vodného kameňa) a bráni tvorbe rias - tým udržuje vodu priehľadnú a krištáľovo čistú. Po ponorení tablety do vody (najlepšie za pomoci plaváku) dochádza k postupnému uvoľňovaniu všetkých účinných zložiek.

Návod na použitie: Všeobecne platí, že pre dosiahnutie čistej a hygienicky nezávadnej vody by mala byť hodnota pH v rozmedzí 7,0 - 7,4 a obsah voľného chlóru v rozmedzí 0,3 - 0,6 mg/l (pri teplote vody nad 28 °C sa odporúča vyšší obsah až do 0,8 mg/l). Ak klesne obsah chlóru pod hodnotu 0,3 mg/l, je potrebné dodať chlór. Ak je obsah voľného chlóru vyšší ako 0,8 mg/l, bazén nepoužívajte, znížte dávkovanie chlóru a vyčkajte, až táto hodnota klesne. Pred použitím prípravku skontrolujte a upravte hodnotu pH na 7,0 - 7,4 a následne ju pravidelne kontrolujte a upravujte. Po napustení bazéna vykonajte preventívne ošetrenie bazénovej vody rýchlorozpustným chlórovým prípravkom Azuro Chlór šok G a stabilizátorom chlóru Azuro Chlor Stabil. Tablety Multi 5v1 je nutné pridať už ďalší deň po prvom chlórovaní.

Dôležité: Pre správne používanie prípravku je nevyhnutné používať testovacie súpravu na meranie hodnoty pH a obsahu voľného chlóru. Pre testovanie môžete využiť kvapkový tester Azuro alebo prúžkový tester Azuro Quick Check 4v1. Pravidelne, najmenej 2x týždenne, merajte hodnotu pH a koncentráciu voľného chlóru.
Dávkovanie: Podľa teploty vody pridávajte každých 5 - 8 dní 1 až 2 tablety na 30 m3 vody; do teploty 25 °C 1 tabletu a nad 25 °C 2 tablety.

Spôsob aplikácie: Plovákem: do dávkovacieho plaváka vložte potrebné množstvo tabliet. Nechajte plavák, aby sa voľne pohyboval po hladine bazéna, kde je väčší pohyb vody.
Dávkovačom vstavaným do cirkulačného potrubia: do dávkovača dajte potrebné množstvo tabliet. Regulačné ventily dávkovača nastavte tak, aby bola približne dodržiavaná hodnota obsahu chlóru.

Poznámka: Výše uvedené informace majú iba informatívny charakter. Pred aplikáciou si dôkladne prečítajte návod k použitiu!!! Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
NEBEZPEČENSTVO - Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidačné činidlo. Škodlivý po požití. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Veľmi toxický pre vodné organizmy. Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (729)

4,8
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Alena 17. 8. 2021
Super
  • Stačí tabletka a voda čistá celú sezónu
  • Žiadne
Stanislava 5. 8. 2021
Tento výrobok je strašné super. Som veľmi spokojna
  • Ziadne
Andrej 5. 8. 2021
Kvalitny tablety lepsie ako konkurencia
  • Detto ako hodnotenie
  • Neviem
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (1)

Emil

Dobrý deň,chcem sa spýtať,či tieto tablety môžu ísť aj do slanej ( morskej) vody.Ďakujem za odpoveď.

Béda Trávníček

Dobrý den,

chlorové dezinfekci slaná voda nevadí. Sůl ve vodě však může urychlit korozi kovových doplňků bazénu nebo bazénových technologií (filtrace apod.), to se týká i nerezu. Ověřte si, zda výrobce použití slané vody připouští. Každopádně chlorová chemie je tady bez komplikací.

Váš Mountfield

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.