Technické parametre
Záber [cm] 51
Objem koša [l] 60
Výkon [kW] 3,3
Motor Honda
Typ motora GCV 170
Ventilový rozvod motora OHV
Menovité otáčky [ot./min] 2900
Objem motora [cm3] 167
Výška kosenia [cm] 2,5 - 9,0
Spôsob nastavenia výšky kosenia centrálne
Hmotnosť [kg] 38
Hmotnosť balenia [kg] 41,6
Rozmery [cm] 165 x 56 x 111,5
Značka Mountfield
Objem nádrže - palivo [l] 0,91
Objem nádrže - olej [l] 0,4
Pohon benzínový
Materiál šasi oceľ
Mulčovanie áno
Pojazd áno
Produkt rotačná kosačka
Regulácia rýchlosti pojazdu 4 rýchlosti
Typ oleja SAE 10W-30
Bezpečnostná brzda áno
Signalizácia plného koša áno
Šírka pracovného priestoru [cm] 53
Skrutka noža pravotočivá
Uloženie kolies ložiská
Rýchlosť pojazdu [km/h] 2,7 - 3,7
Bočný odhod trávy áno
Štartovanie s lankom
Výškovo nastaviteľná horná rukoväť áno
Rozmer balenia [cm] 99 x 59,5 x 49
Záruka 7 rokov
Katalógové číslo 1SEK2115
1SEK2115
Celé parametre

Benzínová kosačka s pojazdom najvyššej kvality: motor Honda, 4rýchlosti pojazdu, systém 4v1, šasi z prvotriednej ocele a veľa ďalšieho. Vyniká perfektným zberom trávy.


SILNÝ MOTOR PRE VEĽKÉ ZÁHRADY

Stroj poháňa špičkový motor HONDA GCV 170 s rozvodom OHV, ktorý má obdivuhodný výkon 3,3 kW. Znamená to, že ide o stroj predurčený pre prácu na veľkých a členitých záhradách, ktorý má vždy dostatočnú výkonovou rezervu.


4 RÝCHLOSTI POJAZDU, SYSTÉM 4V1

Tato kosačka ponúka rad nadštandardných výbavových prvkov. Napríklad 4 rýchlosti pojazdu alebo unikátny systém 4v1. Ten umožňuje niekoľko spôsobov, ako naložiť s pokosenou trávou: klasický zber do koša, zadný a bočný odhod, možnosť mulčovania. Mulčovacia záslepka a deflektor bočného odhodu sú v cene stroja.


PRVOTRIEDNE POUŽITÉ MATERIÁLY

Stroj je ideálnou voľbou pre náročného zákazníka, ktorý hľadá špičkovou kvalitu a mimoriadny výkon. Samozrejmosťou sú odolné oceľové šasi, prvotriedne materiály a spracovanie, ergonomické a ľahko nastaviteľné držadlo alebo kôš s antiprachovou úpravou a optickou signalizáciou naplnenosti.


CENTRÁL A VEĽKÉ KOLESÁ

Výška kosenia sa nastavuje centrálne pomocou jednej páky v širokom rozmedzí 2,5 – 9,0 cm. Dokonalý pohyb stroja aj v ťažšom teréne zaručujú veľké kolesá uložené na guľôčkových ložiskách s vnútornými krytmi proti usadzovaniu nečistôt.


PRAKTICKÝ NÁRAZNÍK

V prednej časti je praktický nárazník, ktorý zabraňuje prípadnému mechanickému poškodeniu stroja a zároveň slúži ako držadlo pre prenášanie.HODNOCENÍ iTESTU (převzato z www.itest.cz)(převzato z www.itest.cz)


V testu jsme stroj s ocelovým šasi a osvědčeným motorem Honda vyzkoušeli na různých travních plochách. Na pravidelně udržované s trávou vysokou asi 13 cm sekačka koš napěchovala téměř na maximum a stejně dobře sbírala i na drnovitém svahu ve vyšší trávě. Sekačka dobře zvládala práci v nerovném terénu i v husté trávě, protože je osazena velkými zadními koly a je možné plynule změnit rychlost pojezdu při sečení, pomocí ovládací páčky umístěné na horním madle. Sekačka pracuje dobře i v režimu bočního odhozu a mulčování, přičemž mulčovací záslepka i boční deflektor jsou v základní výbavě. Sekačka se celkově příjemně ovládá a dobře se s ní manipuluje. Motor startuje bez zaváhání, výška sečení je nastavitelná centrálně pomocí jedné páky a to celkem v šesti různých polohách. K příjemným detailům patří i to, že páky pojezdu a brzdy motoru jsou potaženy měkčeným návlekem. Madlo je výškově nastavitelné a do přepravní polohy jej lze jednoduše složit povolením rychloupínacích pák. Dílenské i technické zpracování je na velmi dobré úrovni. Kola jsou osazena kuličkovými ložisky.

Výhody: výborný sběr trávy, čtyřrychlostní pojezd, regulace otáček motoru centrální nastavení výšky sečení, rychloupínáky madel, mulčování, boční odhoz, velká zadní kola příznivá cena v dlouhodobé akci

Nevýhody: ovládací hrazdy páky a pojezdu jsou daleko od horního madla
Celkové hodnocení: VÍTĚZ TESTU

 

 

Zobraziť celý popis

Príslušenstvo

Hodnocenie zákazníkov (128)

4,5
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Vladimír 17. 8. 2021
Juraj 13. 8. 2021
Spokojnosť
Igor 4. 8. 2021
po 5 hodinovom pouzivani Spokojnost
  • vykon , pojazd, je lahsia ako starsi typ stroja , velke kolieska pokosi aj vecie plochy
  • zatial ziadne
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.