Na základe vládneho rozhodnutia s platnosťou od 25. 11., ktoré povoľuje otvoriť obchody so záhradníckymi potrebami, sú pre Vás naše predajne otvorené. Sme pripravení Vás obslúžiť. Rovnako je aj v plnej prevádzke e-shop s možnosťou dodania výrobkov domov alebo k vyzdvihnutiu v ktorejkoľvek predajni. Otvorené sú aj naše SERVISNÉ STREDISKÁ.
Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Pracovné oblečenie Patriot

Nie je nad to, keď sa pri práci človek cíti komfortne. K tomu mu pomôžu nielen kvalitné nástroje, ale aj vhodné pracovné oblečenie. Keď sa k tomu pridá aj moderný a pekný dizajn, asi každý kutil či záhradkár zaplesá. Presne taká kritériá spĺňa pracovné oblečenie PATRIOT.

Aké sú jeho prednosti? Vďaka ergonomickým strihom a špeciálne vybraným materiálom dobre padne a príjemne sa nosí. Bolo navrhnuté v spolupráci s dánskym dizajnérom oblečenia. Vysokú funkčnosť a odolnosť zaisťujú rôzne typy kvalitných látok.

Kolekcia je ušitá z odolnej bavlnenej tkaniny, zosilnené tkaniny CORDURA a ďalších zmesových textílií, ktorých vlastnosti spĺňajú tie najprísnejšie nároky. Oblečenie je navyše vybavené kvalitným zipsy YKK a vyniká dlhou životnosťou.

V oblečení PATRIOT sa každý domáci majster cíti v pohode. A o to ide predovšetkým. V ponuke sú bunda hybridné aj fleecová, zateplená vesta, nohavice, šortky aj tričká.

Sprievodca veľkosťami

Pracovné oblečenie patriot
Zobraziť celý popis
Vybrané filtre Zmazať všetky filtre

Filtrácia produktov

Zatvoriť
Zrušiť filtre Zobraziť produkty

Najpredávanejšie

Zobraziť ďalších 7 produktov
Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií