Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)
CESTA K FAREBNEJ JARY ZAČÍNÁ NA JESEŇ!

CESTA K FAREBNEJ JARY ZAČÍNÁ NA JESEŇ!

CESTA K FAREBNEJ JARY ZAČÍNÁ NA JESEŇ!
CESTA K FAREBNEJ JARY ZAČÍNÁ NA JESEŇ!
CESTA K FAREBNEJ JARY ZAČÍNÁ NA JESEŇ!
Ak sa chcete na jar tešiť zo záplavy farebných cibuľových kvetov, musíte začať s výsadbou na jeseň. Ak nezanedbáte jesennú výsadbu, záhrada bude v jarných mesiacoch hýriť pestrými farbami kvetov a bude plná ich príťažlivej vône.

Aby bol váš jarný záhon skutočne dokonalý, musíte sa už teraz rozhodnúť, kde budú najlepšie vyzerať tulipány, hyacinty, narcisy, šafran, okrasný cesnak alebo kosatce. Cibuľovité rastliny sú nenáročné na údržbu a najlepšie sa im darí v piesočnato-hlinitých pôdach s priepustným podložím. Pôda by sa mala pripraviť aspoň týždeň pred výsadbou a malo by sa do nej primiešať špeciálne hnojivo. Výsadba je oveľa jednoduchšia vďaka kvalitnému ručnému náradiu. Ponúkame sofistikované, ergonomicky tvarované hladidlá, sadiace koly, hrable, motyky a ďalšie náradie s patentovaným systémom SafeTouch, ktorý zaručuje pohodlné a bezpečné uchopenie.
 
  

HOLANDSKÁ KRÁSA, KTORÁ FASCINUJE
Zakladáme si na najvyššej kvalite, preto naše odolné, prémiové cibule získavame od tradičných holandských pestovateľov. Ide o osvedčených dodávateľov pre najlepšie európske parky a botanické záhrady! Balenia obsahujú farebnú zmes 7 - 30 cibuliek. Ich veľkosť zaručuje vysokú kvalitu kvetov (napr. obvod cibule tulipánu je 10 až 12 cm).
 

Mohlo by vás zaujímať

Cibuľoviny
Hnojivá

Tipy pre vás

Tulipán mix 30 ks
7,80 € 5,45 €
Okrasný cesnak 5ks
3,50 € 2,30 €
Hyacint mix 7 ks
3,90 € 2,75 €
Holandské kosatce mix, 25ks
3,50 € 2,30 €
Narcis mix 30 ks
7,80 € 5,45 €
Šafrán 18 ks
4,30 € 2,95 €