Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Gril plyn Professional Core B3

Kód: 2GRL2071
0
0
0
Počet horákov
3+1
Výkon horákov
7,47 + 3,81 kW
Plocha grilu [cm]
60,3 x 45,5
Viacej
1 250,00 €
862,00 €
Technické parametre
Počet horákov 3+1
Výkon horákov 7,47 + 3,81 kW
Plocha grilu [cm] 60,3 x 45,5
Značka Char-Broil
Typ grilu plynový
Rošt litinový
Materiál konstrukce z ušlechtilé oceli
Tru - Infrared ano
Teplomer ano
Možnosť sklopenia odkladacieho stolíka ne
Pojazdové kolesá ano, 4
Rozmery [cm] 121 x 131,2 x 59,2
Hmotnosť [kg] 50
Hmotnosť balenia [kg] 61
Farba černá
Zapaľovanie horákov elektronické 
Rozmer balenia [cm] 73 x 80 x 60
Záruka 7 rokov
Katalógové číslo 2GRL2071
2GRL2071
Celé parametre
Plynový gril Professional Core B3 americkej značky Char-Broil je vybavený unikátnym systémom TRU-Infrared, ktorý využíva infračervené žiarenie na prípravu lahodného šťavnatého masa s chrumkavou kôrkou na povrchu.

Gril je vybavený 3 horákmi z nerezovej ocele s ovládaním výkonu pre každý samostatne. Praktické elektronické zapaľovanie Piezo je zárukou ich okamžitého zapálenia jediným tlačidlom. S integrovaným teplomerom na poklope potom budete mať priebežnú teplotu vo vnútri stále pod kontrolou. Ďalší bočný horák navyše oceníte pri ohrievaní omáčok, polievok alebo prílohy. Zadnú mriežku nad hlavnou grilovacou plochou využijete jednoducho na grilovanie na miernejších teplotách alebo na opekanie pečiva. Vďaka kolieskam zvládnete gril tiež kedykoľvek jednoducho a bezpečne premiestniť a isto využijete aj praktický zväčšený úložný priestor v tele grilu, do ktorého jednoducho schováte plynovou fľašu (do hmotnosti 11 kg). Grilovanie Vám spríjemní množstvo vychytávok ako integrovaný otvárač na fľaše alebo LED podsvietenie chromovaných ovládačov horákov.
Na sprevádzkovanie grilu je nutný plynový regulátor a batérie do zapaľovania (1xAA), ktoré nie sú súčasťou balenia.
TRU-INFRARED SYSTÉM NOVEJ GENERÁCIE
Špeciálne tvarovaná mriežka pod roštom prudko spomaľuje prúdenie horúceho vzduchu z horákov. Infračervené teplo sa potom rozširuje rovnomerne na spodnej strane roštu a sála pomaly do jedla nad ním, nevysúša ho teda. Drobné otvory navyše bránia prenikaniu plameňov, takže sa mäso ani nepripaľuje. Mriežka dokonca zachytáva odkvapkávajúci tuk. Ten sa potom nedostane do plameňov, ale odparí sa v podobe dymu, ktorý pridáva mäsu ešte intenzívnejšiu chuť a vôňu.
 

MATERIÁL ROZHODUJE
Precízne spracované horáky grilu sú z nerezovej ocele. Liatinové grilovacie rošty skvelo odolávajú vysokým teplotám a jedlo sa k nim nelepí. Poklop je vyrobený z dvojvrstvovej valcovanej ocele za studena.


 
 

DOSTATOK MIESTA PRE MÄSO AJ VAŠE UMENIE
Vďaka grilovacej ploche s rozmermi 60,3 x 44,5 cm a zadnej grilovacej mriežke a bočnej odkladacej ploche môžete pre hostí rozohrať farebnú šou chutí a vôní.
PRAKTICKÉ ZAPAĽOVANIE, SKVELÉ OVLÁDANIE
Elektronické zapaľovanie je zárukou okamžitého zapálenia horákov stlačením jediného tlačidla. Jednotlivé horáky potom majú oddelené ovládanie výkonu, grilovaciu plochu si tak jednoducho rozvrhnete priestorovo aj teplotne podľa potreby. Chromované ovládacie tlačidlá majú navyše elegantné LED podsvietenie.
 
 

INTEGROVANÝ TEPLOMER
S integrovaným teplomerom na poklope budete mať priebežnú teplotu vo vnútri stále pod kontrolou a to doslova pred očami.
 

BOČNÝ HORÁK NEZOSTANE BOKOM!
Zatiaľ čo na hlavnej grilovacej ploche sa dejú zázraky s mäsom, praktický bočný horák využijete na ohriatie omáčok, polievok alebo prílohy. Pripravené budete mať teda všetko zároveň!
  
A Z GRILU ROVNO NA TANIER!
Bočná odkladacia plocha na náradie, prísady alebo taniere je skvelým pomocníkom. Ruky budete mať vďaka nej stále voľné na manipuláciu s mäsom aj na ovládanie grilu.
 


 
ZNAČKA CHAR-BROIL
je číslom 1 v predaji grilov v USA a patrí medzi ich najskúsenejších výrobcov vôbec. Vyznačujú sa predovšetkým pevnou konštrukciou, precíznym spracovaním a vysokou funkčnosťou. Spoločnosť Char-Broil je tiež známa inovatívnym prístupom k novým technológiám, ako je napríklad TRU-Infrared alebo Gas2Coal systém.
 
Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu recenziu.

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.