Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Lososový olej pro psy a mačky 500 ml

Kód: 2KRM1150
0
0
0
Cena verný priateľ
Novinka
14,19 €
6,95 €
Chcete nakupovať výhodnejšie za cenu Verný priateľ?
Prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
5,45 € Ceny Verný priateľ
KS

Lososový olej zmierňuje prejavy kožných alergií a má vynikajúci účinok na kvalitu a lesk srsti. Vďaka jeho vlastnostiam je vhodný ako energetická prísada.
Ide o 100 % prírodný, nerafinovaný lososový olej bez prímesí a iných druhov rybích olejov. Má prirodzenú intenzívnu chuť a vôňu. Výborne funguje pri dochutení stravy. Výrazne znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Pri pravidelnom užívaní veľmi účinne zlepšuje kvalitu srsti, tá bude potom krásne hustá, hladká a lesklá. Pomáha riešiť niektoré zdravotné problémy, ako je lámavosť a vypadávanie srsti, matná srsť, lupiny, vysychanie a zápaly kože, riedka srsť, alergické reakcie, problémy s pigmentáciou. Slúži tiež ako prirodzený zdroj energie každého psa a mačky.

Je veľmi bohatým zdrojom energie. V 100 g lososového oleja je 812,6 kcal (na porovnanie: v 100 g hovädzieho mäsa je len 117,1 kcal).

Obsahuje vysoký pomer nasýtených mastných kyselín, preto pri teplotách pod 5–8 °C sa olej môže pomaly zakaľovať. Začínajú totiž tuhnúť nasýtené mastné kyseliny. V teple sa konzistencia oleja opäť vyjasní.

Lososový olej má prirodzenú, intenzívnu rybaciu vôňu a temnú jantárovú farbu. Je bez farbív a arómy a tak sa každá nová dávka od výrobcu môže mierne líšiť od predchádzajúcej odtieňom farby (kvalita zostáva stále rovnaká).


Dávkovanie: 1 ml na 3 kg váhy psa/mačky. Je nevyhnutné do kŕmnej dávky začať podávať postupne v menšom množstve. Pri náhlom podaní vyššieho množstva môže nastať hnačka.
Zloženie: 100 % lososový olej
Zloženie: Tuk celkovo 96,50 %, Mastné kyseliny n-3 17,00 %, Mastné kyseliny nasýtené celkom 20 %, EPA + DHA 26 %, Vlhkosť - 2,5 %.
DHA – kyselina dokosahexaenová. EPA – kyselina eikosapentaenová.

 

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu recenziu.

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.