Fínske sauny - novinka, ktorá prichádza v pravú chvíľu!

Fínske sauny - novinka, ktorá prichádza v pravú chvíľu!

Skutočná starostlivosť o telo i dušu

 

Keď sme pred tromi rokmi začínali s predajom infrasáun, bol to pre nás trochu krok do neznáma. Ale z prieskumov sme vedeli, že vy, naši zákazníci, máte o domáce saunovanie veľký záujem. A potvrdilo sa - predaj infrasáun neustále rastie, avšak sa mnohí z vás zaujímali, prečo neponúkneme aj rodinné fínskej sauny. Povedali sme si, prečo nie?

A fínske sauny sme v týchto dňoch zaradili ako novinku do predaja tiež. Vyberať si môžete hneď z 14 exkluzívnych interiérových modelov! O ich mimoriadnosti svedčí špičkový škandinávsky dizajn a dokonalé nemeckej remeselné spracovanie. K dispozícii pre vás máme aj bohaté príslušenstvo vrátane saunových kachlí.

Ak si doma - v rodinnom dome, na chalupe či v mestskom byte - chcete vytvoriť báječný wellness kútik, v ktorom budete nielen relaxovať, ale zároveň urobíte veľa prospešného pre svoje fyzické i psychické zdravie, je fínska sauna výborným tipom. Saunovať sa dá pochopiteľne po celý rok, ale pravidelný pobyt v saune pomáha úspešne preplávať najmä nevľúdnymi zimnými mesiacmi. Takže aj z tohto pohľadu prichádza naša novinka v sortimente ako na zavolanie.

Viac o našej ponuke TU.

 

Fínska sauna Heikki

Fínska sauna Heikki sa vďaka úsporným rozmerom vojde aj do malého priestoru.

 

Fínska sauna FIONA 1

Táto fínska sauna Fiona 1 s parádnym bočným celo stenovým oknom je ideálna na umiestnenie do rohu miestnosti.

 

Fínska sauna Parima 2

Model Parima 2 sa pýši oblým preskleným rohom, ktorý mu dodáva mimoriadny punc elegancie, vzdušnosti a luxusu.