Krištáľovo čistý bazén? S aplikáciou Mountfield – bazénový asistent to máte doslova vo vrecku!

Krištáľovo čistý bazén? S aplikáciou Mountfield – bazénový asistent to máte doslova vo vrecku!
Údržba priezračne čistej vody v bazéne počas celej kúpacej sezóny je hračka, keď máte kedykoľvek pri ruke skúseného odborníka a radcu. Presne takého Vám teraz predstavujeme. Mobilná aplikácia Mountfield – bazénový špecialista pre všetky chytré telefóny a mobilné zariadenia pozná odpovede na všetky otázky súvisiace so starostlivosťou o bazénovú vodu.
 
Poradí, ako bazénovú vodu vyčistiť a ľahko ju tiež krištáľovo čistú a zdravotne nezávadnú udržiavať. Aplikácia Vás tiež návodne a zrozumiteľne prevedie procesom zazimovania aj odzimovania bazéna a pomôže v priebehu kúpacej sezóny riešiť aj prípadné problémy s kvalitou vody. Vďaka nej rýchlo získate jednoduché inštrukcie vedúce k ich odstráneniu.
 
Pri vývoji aplikácie sme čerpali zo skúseností nabitých v priebehu tridsiatich rokov na pozícii bazénového špecialistu na trhu. Všetko dôležité teraz nájdete na jedinej obrazovke. Ovládanie je ľahké, menu priehľadné. Aplikácia Vám tak šetrí čas pre vodnú zábavu a dokonalú starostlivosť o bazénovú vodu teraz zvládne každý.
 
Maximálnu efektivitu a úsporu času pri starostlivosti o bazénovú vodu dosiahnete využívaním aplikácie v kombináciou s komplexným radom prostriedkov bazénovej chémie Azuro, ktorú nájdete tiaž v našom sortimente.

 
Aplikáciu Mountfield – bazénový asistent sťahujte zadarmo v obchodoch Google Play a App Store
 
Nyní na Google Play
Stáhnout v App Store
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať