LED žiarovky novo v Mountfielde

LED žiarovky novo v Mountfielde

Prinášame vám ďalšie potešujúce prekvapenie. V rámci nášho programu „netradičných ponúk“, ktoré síce trochu vybočujú z nášho hlavného zamerania, ale ich cieľom je priniesť všetkým úžitok, sme pre zákazníkov vybrali ďalší atraktívny výrobok s vysokou kvalitou. A ten opäť ponúkame za čo najnižšiu možnú cenu.
Máme pre vás špičkové značkové LED ŽIAROVKY SUMIER Premium Brand, ktoré vám ušetria 80 % energie, majú 10-krát vyššiu efektivitu svietenia a 50-násobne vyššiu životnosť, ktorú neovplyvňuje početnosť zapínania a vypínania svetla.

SK_e_shop_image_uvody_zarovky_717x245_SK.jpg

Pozrite sa, čím všetkým sú LED žiarovky SUMIER Premium Brand výnimočné:

  • Majú až 50x vyššiu životnosť oproti bežným volfrámovým aj úsporným žiarovkám a ich samotná životnosť je viac ako 30 000 hodín svietenia (pozn. bežné volfrámové žiarovky majú životnosť 600 až 1 000 hodín svietenia).
  • Častosť zapínania / vypínania LED žiaroviek nemá vplyv na ich životnosť.
  • Majú až 10x vyššiu efektivitu svietenia ako bežné žiarovky.
  • LED žiarovky sa na plný výkon rozsvietia ihneď.
  • Ich CRI (index podania farieb) je 80+, čo je medzi žiarovkami vysoká hodnota (pozn. CRI 100 má iba slnečné svetlo, ktoré nemožno dosiahnuť s žiadnymi umelými zdrojmi, hodnoty 80+ dosahujú iba produkty prémiovej kvality).
  • Sú vysoko mechanický odolné a majú účinný systém chladenia LED modulu, čo zvyšuje ich životnosť.
  • Vďaka nízkej povrchovej teplote sú výrazne úspornejšie a aj bezpečnejšie.

zari.jpg

5 wattovú LED žiarovku u nás kúpite namiesto pôvodných 8,49 € len za 3,39 €.

V súčasnej dobe ponúkame 3 typy LED úsporných žiaroviek s príkonom 5W, 7W a 9W a čoskoro (na konci apríla) túto ponuku rozšírime. Nové LED žiarovky si môžete v Mountfielde zakúpiť za výrazne nižšiu cenu, než je bežná cena na trhu, vo všetkých našich 17 predajných centrách alebo tiež na webe prostredníctvom nášho e-shopu ZDE.