Mountfield znovu na špičke medzi českými firmami

Mountfield znovu na špičke medzi českými firmami

Bol to úžasný večer. Na Pražskom hrade sa 24. novembra vyhlasovali výsledky prestížnej ankety Českých 100 najlepších, v ktorej sa Mountfield umiestnil na 4. mieste.

Odovzdania ceny a slávnostného Galavečera sa zúčastnila predsedníčka predstavenstva a generálna riaditeľka spoločnosti Mountfield Jana Moravová.


 

Hneď za takými renomovanými spoločnosťami ako je Škoda Auto, Kooperativa Pojišťovna VIG a Karlovarské minerální vody. Ide o výsledok hlasovania vrcholových manažérov popredných českých a zahraničných spoločností v ankete, ktorú každoročne vypisuje Paneurópska spoločnosť pre kultúru, vzdelávanie a vedecko-technickú spoluprácu Comenius.

Tohtoročná obhajoba vlaňajšej štvrtej priečky medzi najlepšími firmami v Českej republike je pre nás opäť veľkým vyznamenaním!

Chápeme ju aj ako uznanie za kvalitnú poctivú prácu a mimoriadne služby, ktoré už štvrť storočia poskytujeme vám, miliónom našich zákazníkom v Českej a Slovenskej republike.

2017_stovka.jpg

Kompletnú výsledkovú listinu a záznam priameho prenosu z Galavečera  „Českých 100 najlepších“ za rok 2017 nájdete na www.comenius.cz.