Na veľtrhu FOR BIKES sme získali dve ocenenia

Na veľtrhu FOR BIKES sme získali dve ocenenia
Mountfield má za sebou úspešnú premiéru na cyklistickom veľtrhu FOR BIKES. Predstavili sme tam kompletný rad elektrobicyklov MTF a získali sme hneď dve prestížne ocenenia!
Celoodpružený horský elektrobicykel MTF XTREME 9.0 so systémom BOSCH získalo od odbornej poroty 3. miesto v kategórii GRAND PRIX ako najlepší elektrobicykel FOR BIKES 2019! Okrem toho sme obdržali cenu za 2. miesto v kategórii TOP EXPO o najlepšiu expozíciu nad 100 m2.
V expozícii MTF boli vystavené všetky elektrobicykle vrátane noviniek v podobe  super prémiových modelov so systémami BOSCH. Tie mali možnosť návštevníci vidieť na FOR BIKES naživo po prvý krát, pretože v predajniach Mountfield budú k dispozícii až v druhej polovici mája. A všetky naše elektrobicykle bolo možné vyskúšať aj na testovacej dráhe.Na veľtrh dorazil aj ambasádor elektrobicyklov MTF René Andrle, majster republiky a bývalý profesionálny cyklista so skúsenosťami z najlepších svetových tímov. S návštevníkmi sa ochotne podelil o svoje poznatky o elektrobicykloch MTF a absolvoval niekoľko rozhovorov pre média.
Teší nás, že sa elektrobicykle MTF páčili. Do expozície Mountfieldu prišli za tri dni trvania veľtrhu tisícky ľudí. A množstvo z nich si elektrobicykel aj zakúpilo. Na dračku šli aj luxusné katalógy, ktoré boli vytlačené tesne pred veľtrhom a budú k dispozícii vo všetkých predajniach.
Na testovacej dráhe prešli naše elektrobicykle dôkladnou zaťažkávajúcou skúškou. Každý mal možnosť akýkoľvek model vyskúšať a zoznámiť sa s jeho fungovaním v akcii. Potešili nás pozitívne reakcie na naše elektrobicykle a veríme, že Vám budú robiť radosť aj naďalej. Cyklistická sezóna už naplno začala!
 
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať