Prestížne ocenenia pre naše vína

Prestížne ocenenia pre naše vína
V polovici septembra sa uskutočnilo už III. kolo 13. ročníka renomovanej medzinárodnej súťaže Prague Wine Trophy 2019 – a naše vína opäť bodovali na najvyšších priečkach. Poprední znalci a someliéri ocenili víno La Joya Cabernet Sauvignon Gran Reserva medailou PREMIUM GOLD a víno La Joya Syrah Gran Reserva Premium získalo medailu GOLD. Tejto súťaže sa každoročne zúčastňujú viac ako štyri desiatky známych dovozcov vín z celého sveta. Vďaka početnej účasti, prísnym kritériám, objektívnej porovnávacej metóde hodnotenia a v neposlednom rade aj vďaka reprezentatívnemu zloženiu poroty, si súťaž za roky existencie vybudovala vysoký kredit.
Preto je ocenenie našich vín vynikajúcou správou nie len pre nás, ale aj pre Vás, našich zákazníkov, ktorí ste si ich obľúbili. Je to samozrejme tiež dôkaz, že vína, ktoré pre vás starostlivo vyberáme, majú naozaj špičkovú kvalitu. 
Obidve ocenené vína pochádzajú zo známeho čilského vinárstva Bisquertt, z ktorého produkcie u nás nájdete aj vynikajúce vína biele a tiež víno ružové.
A ešte jedna informácia pre milovníkov bielych vín: v 11. ročníku súťaže Prague Wine Trophy získalo zlatú medailu naše ďalšie víno z čilského vinárstva Bisquertt – La Joya Sauvignon Blanc Gran Reserva.
 
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať