Správa pre domácich miláčikov. Sortiment krmivá rozšírený!

Správa pre domácich miláčikov. Sortiment krmivá rozšírený!

Novinka pre psov a predovšetkým ich majiteľov! Spolupráca so zavedeným európskym dodávateľom Farmina rozšírená, do sortimentu zaradené prémiové granule ECOPET NATURAL!

Dôvod ? Mimoriadne vysoký záujem o naše granule, konzervy a kapsičky CARNIS, Fun Dog a Fun Cat, ktoré sme do predaja zaviedli na začiatku tohto roka. Sortiment sme teda ešte rozšírili o exkluzívny rad granúl ECOPET NATURAL pre dospelých psov, gravidné a dojčiace suky aj šteňatá rôznych veľkostí a rás, a to opäť za bezkonkurenčné ceny.

Chceme tým vyjsť v ústrety zákazníkom, ktorí si z našej súčasnej ponuky zatiaľ nevybrali (naša súčasná ponuka bola totiž doteraz zameraná len na dospelých psov), a zároveň osloviť tých, ktorí pre svoje psy hľadajú naozaj špičkové krmivo,“ hovorí Ladislav Pavlík, produktový manažér sortimentu Pet Food.


Výsledkom je štart predaja štyroch granulovaných krmív radu ECOPET NATURAL (Ecopet Natural Adult pre dospelých psov, Ecopet Natural Adult Maxi pre dospelých psov veľkých plemien, Ecopet Natural Adult Mini pre malé plemená, Ecopet Natural Puppy Maxi pre šteniatka veľkých plemien a gravidné aj dojčiace suky):

  • Vyrobené z čisto prírodných surovín
  • Vysoký podiel kuracieho mäsa (až 30 %)
  • Pridaný koreň čakanky a kvasinky Saccharomyces Cerevisiae pre zdravé trávenie psa
  • Perfektné retencia živín
  • Vyvážený prísun vitamínov a min. látok: A, C, D3, E, H, vápnika, fosforu a vlákniny
  • 12kg balenie

Všetkým psom prajeme dobrú chuť!