Ušľachtilým vínam od nás patrí tradičný sklársky um

Ušľachtilým vínam od nás patrí tradičný sklársky um
Nie len exkluzívne vína, ale tiež elegantné poháre – tak má vypadať stolovanie na úrovni! Preto sme k ponuke skvelých vín a ako reakciu na inšpiratívne pripomienky od vás, našich zákazníkov, zaradili do ponuky práve poháre renomovanej značky Crystalite. Nie len na vína všetkých farieb, ale tiež na víno šumivé a na destiláty a likéry.

Majú elegantný, nadčasový tvar a nielen  znalci ocenia perfektný lom svetla. Len tak ľahko ich nerozbijete a kľudne ich môžete umývať aj v umývačke riadu, bez toho aby zašedli. Sú totiž vyrobené  z modernej ekologickej skloviny, ktorá je namiešaná bez zlúčenín olova, ale zato s prímesou  titanu, vďaka ktorému získavajú ideálne vlastnosti.

Poháre odoberáme od spoločnosti Crystalite Bohemia, ktorá má výrobný podnik v českom mestečku Světlá nad Sázavou – s tradíciou od roku 1967. Sázavská skláreň s automatickou produkciou nápojového a dekoračného skla prevádzkuje 5 taviacich agregátov s dennou kapacitou roztavenia  145 ton skloviny a 3 výkonné linky na výrobu nápojového skla s dennou kapacitou okolo 150 tisíc kusov výrobkov. Zamestnáva viac ako 750 ľudí a výrobky exportuje do viacej ako 82 krajín sveta.
 
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať