Úspešná prezentácia bazénov a bazénového príslušenstva na veľtrhu Aquanale

Úspešná prezentácia bazénov a bazénového príslušenstva na veľtrhu Aquanale

Mountfield a veľtrh Aquanale – to je už mnohoročné partnerstvo. Ani tento rok Mountfield na najväčšom európskom veľtrhu bazénov, sáun a športového vybavenia nechýbal. Tohtoročné Aquanale sa uskutočnilo v Kolíne nad Rýnom v termíne 22. -- 25. októbra 2013 a Mountfield tu nadviazal na svoju úspešnú prezentáciu z minuloročnej výstavy, ktorú hostil Stuttgart.


Tohtoročné Aquanale bolo v znamení boomu moderných keramických rodinných bazénov a moderných infrasáun. Mountfield sa na veľtrhu opäť prezentoval ako veľmi úspešný výrobca a predajca bazénov a bazénového príslušenstva.

Popri dvoch vystavených bazénoch z výrobnej produkcie spoločnosti Mountfield sme tento rok prezentovali aj posuvné zastrešenie na bazény, ktoré je vhodné pre klimatické prostredie stredo a východoeurópskeho regiónu. Teda všade tam, kde aj denné teploty klesajú pod bod mrazu a snehová nádielka často presahuje aj desiatky centimetrov snehu.


Veľmi úspešná bola aj naša prezentácia bazénového príslušenstva v podobe solárnych spŕch, bazénovej chémie alebo aj bazénových schodíkov.