MÁME PRE VÁS VIANOČNÉ KRÁĽOVSTVO! CEZ 1 200 DRUHOV OZDÔB A DEKORÁCIÍ SO ZĽAVAMI 30–60 %

MÁME PRE VÁS VIANOČNÉ KRÁĽOVSTVO! CEZ 1 200 DRUHOV OZDÔB A DEKORÁCIÍ SO ZĽAVAMI 30–60 %

MÁME PRE VÁS VIANOČNÉ KRÁĽOVSTVO! CEZ 1 200 DRUHOV OZDÔB A DEKORÁCIÍ SO ZĽAVAMI 30–60 %
Tak na to sme sa naozaj tešili! Máme pre Vás vianočné trhy s obrovskou ponukou vianočných OZDÔB a DEKORÁCIÍ. Ako jeden z najväčších predajcov tohto sortimentu sme sa naň tento rok mimoriadne starostlivo pripravili. A naše predajne sa už premenili na vianočné trhy, na ktorých na Vás čaká viac ako 1 200 druhov OZDÔBY a DEKORÁCIÍ za rozprávkovo nízke Predvianočné ceny so zľavami 30-60 %.

V každom z našich 18 predajní sme pre Vás prichystali veľkorysú expozíciu všetkého vianočného sortimentu v štýle vianočných trhov. Vďaka nim bude Váš nákupný zážitok bezprostredný a intenzívny. Po výstave sa môžete voľne pohybovať, vyberať si a nechať sa unášať hrejivou vianočnou atmosférou.
 
Na kúzelne vyzdobených vianočných expozíciách si môžete vybrať všetko podľa svojho vkusu. Interiér a exteriér sú dokonale zladené pre tú správnu sviatočnú atmosféru, kde sa všetko trbliece, leskne, dýcha vôňou, podmanivým teplom a jedinečným kúzlom.
 
A je z čoho vyberať! Pozrite sa na expozície a určite si zamilujete mnohé z radu 180 druhov SVIEČOK, viac ako 70 druhov LED REŤAZÍ, viac ako 40 druhov VENCOV, viac ako 180 druhov OZDÔB a DEKORÁCIÍ na stromček, viac ako 70 druhov KERAMICKÝCH DEKORÁCIÍ, viac ako 50 druhov PLYŠÁKOV alebo 90 druhov SVIETIACICH LED DEKORÁCIÍ. A to zďaleka nie je všetko!


 
Vyberať si ozdoby a dekorácie až do posledného detailu, ktoré sa hodia k Vášmu konceptu Vianoc u nás môžete v 5 rôznych štýloch. Jednotlivé štýly však môžete ľahko kombinovať a vytvoriť si Vianoce presne podľa svojho vkusu!
 
  • Tradičné Vianoce: Tu nájdete klasické vianočné ozdoby a dekorácie, ktoré Vám pripomenú tradície Vianoc a vnesú do Vášho domova hrejivú sviatočnú atmosféru.
  • Severské Vianoce: Tento štýl Vás zavedie na cesty po Škandinávii. Vianočný štýl a dizajn severských končín približujú ozdoby v prírodných farbách.
  • Červeno - biele Vianoce: Pre milovníkov elegantnej jednoduchosti máme kolekciu červených a bielych dekorácií, ktoré dodajú vášeň a eleganciu každému interiéru.
  • Medovníkové Vianoce: Pre milovníkov sladkostí a vône medovníkov sme pripravili ozdoby, ktoré budú "voňať" po vianočných dobrotách.
  • Iskrivé Vianoce: Tu nájdete žiarivé a jemné ozdoby, ktoré prinášajú do Vášho domova nádych kúzelných Vianoc. Tieto ozdoby žiaria ako vianočné hviezdy a prinášajú iskru mágie do vianočného obdobia.

Nechajte sa inšpirovať, vianočné kráľovstvo na Vás čaká! A sledujte nás na FacebookuInstagrame! Každý deň tam nájdete množstvo inšpirácie na vytvorenie krásnej vianočnej atmosféry a výzdoby v interiéri aj exteriéri.

Mohlo by vás zaujímať

Vianočné gule
LED svetelné reťaze
Svetelné dekorácie
Keramické ozdoby
Vianočné figúrky

Tipy pre vás

Vianočné ozdoby severský mix, 24ks
50,00 € 33,30 €
Vianočné gule Ø6cm severský mix, 12ks
8,30 € 5,65 €
Vianočné gule Ø6cm zlatá, 12ks
7,50 € 4,95 €
Vianočná ozdoba hviezda, zlatá
12,10 € 8,30 €
Vianočné gule Ø4cm biela, 20ks
8,30 € 5,65 €
Vianočné gule 4 cm tradičný mix, 20 ks
9,15 € 6,05 €