043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)
MAŤ VLASTNÝ BAZÉN, TO JE ISTOTA A ČISTÁ RADOSŤ

Mať vlastný bazén, to je istota a čistá radosť

MAŤ VLASTNÝ BAZÉN, TO JE ISTOTA A ČISTÁ RADOSŤ
Rodinná dovolenka pri mori je skvelá vec. Ale o týždeň alebo dva bude po všetkom. Zostane Vám len pár pekných zážitkov, ktoré čoskoro vyprchajú, a kopa fotografií v telefóne. A diera vo vašich úsporách. pretože dovolenkové pobyty pri mori sa v dôsledku tvrdej inflácie veľmi predražili. Štvorčlenná rodina za slušný hotel utratí toľko, že za tie peniaze môžete mať rovno vlastný bazén.

Bazén? Áno, krásny rodinný bazén v záhrade vášho domu, chaty alebo chalupy! Kedykoľvek si môžete vychutnať kúpanie bez ranného behu k hotelovým ležadlám s uterákom, aby ste si obsadili posledné voľné miesto. Žiadna tlačenica vo vode, ktorej kvalitou si nemôžete byť istí. Bez kriku hlučných dovolenkárov na spoločnej pláži...
Investícia proti inflácii
Na druhej strane, vlastný bazén je stávka na istotu. A to v mnohých ohľadoch. Realitní makléri sa napríklad bez výnimky zhodujú, že hodnota domu so zabudovaným rodinným bazénom prudko stúpa. Investícia do bazéna v skutočnosti zhodnotí majetok ľudí o 15 až 20 percent. Bez ohľadu na to, koľko stál samotný bazén. Nehovoriac o tom, aké nerozumné je pri súčasnej inflácii držať peniaze na účte, kde ich hodnota mizne rýchlosťou svetla.

Toto sú pragmatické dôvody, prečo si zaobstarať rodinný bazén. Ale sú aj iné, povedzme emocionálne. Predstavte si, že prídete domov z práce v sparný letný deň a prvé, čo urobíte, je, že sa ponoríte do chladivej, osviežujúcej vody, ponoríte sa a pustíte sa do vodného šialenstva so svojimi nadšenými deťmi, ktoré s radosťou trávia celé prázdniny v bazéne. Voda má príjemnú teplotu, je krištáľovo čistá a jej prvotriednu kvalitu máte vždy pod kontrolou. Letné vodné radovánky si môžete užiť priamo pod oknami svojho domu, v súkromí svojej záhrady.
 
Keramický bazén Compact
Výnimočné na prvý pohľad. Práve také sú keramické bazény Compact, vyrobené zo špičkových moderných materiálov a so špeciálnymi farbami s 3D efektom. Boli vyvinuté podľa želaní a predstáv najnáročnejších zákazníkov. Všetky modely sú teraz o 50% lacnejšie.
Cesta k vlastnému kúpaniu je jednoduchá
Ak sme Vás presvedčili, že má zmysel zaobstarať si vlastný bazén, môžeme Vám ponúknuť aj najjednoduchší spôsob, ako sa k nemu dostať. Teraz je ten najlepší čas konať. "Stačí sa obrátiť na našich bazénových špecialistov v ktorejkoľvek predajni Mountfield, ktorí Vám radi pomôžu s výberom vhodného bazéna a poradia Vám so všetkým potrebným. Alebo ich môžete kontaktovať priamo tu. Sú to profesionáli, ľudia s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí Vám poskytnú aj nezáväznú podrobnú kalkuláciu vrátane príslušenstva, dopravy a montáže a pomôžu Vám vybrať najvhodnejšie miesto pre bazén a filtráciu vo Vašej záhrade. Pripravia pre Vás aj výkresy a technickú dokumentáciu na prípravu stavby. Jednoducho Vás prevedú celou realizáciou od začiatku až po konečnú fázu. Samozrejme, budú Vám k dispozícii a blízke aj v ďalších rokoch, keď si budete bazén užívať," hovorí Bohdan Bláha, riaditeľ divízie bazénov Mountfield.
 
Bazén Coral
Elegantné bazény Coral majú monolitnú konštrukciu zo sklokompozitného materiálu Glassrock s vrstvami vinylesterových a polyesterových živíc so zosilnenými sklenými výstuhami. S 50% zľavou sa teraz dajú nakúpiť už od 99 800 Kč.
 
Bazény v akcii so zľavou 50 %
Skorá jar je ideálnym obdobím na obstaranie bazéna. "Jednak pre Vás teraz máme všetky naše modely rodinných bazénov za polovičné ceny, t. z. s 50 % zľavou. A po druhé, teraz si môžete byť istí, že budete mať bazén nainštalovaný včas a budete sa v ňom môcť kúpať už od prvých teplých dní v roku," dodáva Bohdan Bláha.

Špičková ponuka
Výber zapustených rodinných bazénov je v Mountfieldu veľký. Ide o luxusné modely so skvelým dizajnom, ktoré boli vyrobené pomocou hi-tec technológií z najmodernejších materiálov.
V ponuke je napríklad 10 modelov výnimočných keramických bazénov Compact v rôznych veľkostiach a so širokou škálou pohodlných vnútorných schodísk a oddychových zón. Ich vnútorné steny sú natreté špeciálnymi farbami s atraktívnym 3D efektom. Jednou z veľkých výhod týchto bazénov je, že teleso bazéna je zapustené do zeme bez potreby betónovej základovej dosky. To výrazne znižuje zložitosť a náklady na prípravu stavby a výrazne urýchľuje inštaláciu bazéna a jeho uvedenie do prevádzky.

Druhým príkladom sú elegantné sklokompozitné bazény radu Coral. Aj ten najnáročnejší zákazník si ľahko vyberie svojho favorita z 9 ponúkaných modelov. Tieto bazény sa vyznačujú aj jednotnou, pevnou a odolnou konštrukciou, ktorá nie je oslabená žiadnymi spojmi a zvarmi. Steny sú chránené vrstvou izolačného polyuretánového nástreku, ktorý chráni vodu pred rýchlym ochladením a znižuje tak náklady na ohrev vody v bazéne. Tieto krásne bazény sú zvyčajne hotové za jediný deň.

300 tisíc realizovaných bazénov
Zaujala Vás naša ponuka? Ak áno, s dôverou nás kontaktujte. Zaručujeme Vám špičkovú kvalitu našich bazénov, vysokú profesionalitu a individuálny prístup ku každému z Vás. Sme profesionáli s viac ako 30-ročnými skúsenosťami a tradíciou v bazénovom priemysle. V záhradách našich zákazníkov sme dokončili viac ako 300 000 bazénov. Sme Mountfield.

Ostatné tiež zaujíma

Ako vybrať bazén?
Ako vybrať bazén?

Mohlo by vás zaujímať

Luxusné zapustené bazény