Na základe vládneho rozhodnutia s platnosťou od 25. 11., ktoré povoľuje otvoriť obchody so záhradníckymi potrebami, sú pre Vás naše predajne otvorené. Sme pripravení Vás obslúžiť. Rovnako je aj v plnej prevádzke e-shop s možnosťou dodania výrobkov domov alebo k vyzdvihnutiu v ktorejkoľvek predajni. Otvorené sú aj naše SERVISNÉ STREDISKÁ.
Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)
Odmeňujeme za vernosť!

Odmeňujeme za vernosť!

5. 11. 2021

Chceme Vám v tejto náročnej dobe urobiť radosť,

PRETO VÁS TERAZ ODMEŇUJEME!

Premýšľali sme, ako pre Vás zariadiť, aby ste v tejto pobesnenej dobe ešte v pokoji zadovážili všetko, čo zháňate, a to navyše za príjemne nízke ceny. Úplne mimoriadne sme preto CELÝ SORTIMENT zaradili do VERNOSTNÉHO PROGRAMU jako poděkování za Vaše (nejen) letošní nákupy. Na VŠETOK TOVAR (2 190 druhov výrobkov) sme nasadili exkluzívne nízke VERNOSTNÉ CENY. Takže vďaka tomu ešte poriadne ušetríte! ALE PREČO?

V NOVEMBRI A DECEMBRI NAJVÝHODNEJŠIE

Reagujeme na aktuálny trend doby.

Naše predaje dokazujú, že zákazníci vo veľkom využívajú možnosť nákupu práve teraz v novembri Stavajú totiž na istotu. A niet divu! Na trhu vládne chaos a o desiatky percent rastú ceny energií, paliva aj dopravy. Napríklad tá lodná zdražela len za posledný rok viac ako sedemnásobne. Dôsledky vý voja pociťujeme už veľmi významne aj na tuzemskom trhu. Obchodníci tovar výrazne zdražujú a predpovede ďalšieho vývoja rozhodne nie sú optimistické!

TOVAR MÁME

Nájdete u nás všetko, čo zháňate.

Máme pre Vás bohatý výber tovaru naprieč celým sortimentom. Zadovážite vďaka tomu ľahko množstvo atraktívnych výrobkov (všetkých 2 190 druhov)! A to je skvelá správa v dobe, kedy hrozí, že mnoho druhov tovaru naprieč všetkými kategóriami nebude na pultoch vôbec. Obavy vyvolávajú hlavne časté nútené odstávky v ýroby tovární po celom svete. Tie sú zv yčajne spôsobené nedostatkom výrobných komponentov alebo enormným zdražením energií. Výrobné kapacity potom nestačia plniť objednávky tovaru zadané už pred mnohými mesiacmi. Ťažko boli narušené dodávateľsko-odberateľské vzťahy a globálne problémy má medzištátna aj medzikontinentálna preprava tovaru. A následkom toho sú a budú skladové zásoby mnohých obchodníkov prakticky nulové.

ZDRAŽOVANIU ODOLÁVÁME!

A vďaka tomu ušetríte!

Hoci rastúce ceny budú vzhľadom na neprehľadnú a stále sa zhoršujúcu situáciu horúcou témou pre všetkých obchodníkov aj v budúcich mesiacoch, my zatiaľ zdražovaniu tovaru odolávame! Na zmienený vý voj sme totiž reagovali včas a objednávky všetkého tovaru si zabezpečili s predstihom už na jar. Vďaka tomu nám dodávatelia dodržali pôvodné ceny, a my sme tak pre Vás získali veľké skladové zásoby ešte pred raketovým rastom cien. A teraz pred Vianocami sme sa Vás rozhodli skutočne potešiť a nadeľujeme! Zaradili sme CELÝ SORTIMENT do VERNOSTNÉHO PROGRAMU.

Za exxkluzívne nízke VERNOSTNÉ CENY teraz môžete nakupovať VŠETOK TOVAR (2 190 druhov výrobkov): napríklad všetky KOSAČKY, REŤAZOVÉ PÍLY, VÍRIVKY, AKU TECHNIKU, SAUNY, TRAKTORY, KROVINOREZY, ZÁHRADNÝ NÁBYTOK, GRILY, TLAKOVÉ UMÝVAČKY, všetky ELEKTROBICYKLE, PECE, ČERPADLÁ všetko ZÁHRADNÉ NÁRADIE, BAZÉNY A PRÍSLUŠENSTVO, VÍNA, KRMIVÁ PRE PSY A MAČKY, PRACOVNÉ OBLEČENIE AJ POMÔCKY, PESTOVATEĽSKÉ POTREBY, ZÁHRADNÉ OSVETLENIE a mnoho ďalšieho! Na nasledujúcich stranách si môžete pozrieť len malú ukážku zo sortimentu, ktorá sa Vám teraz pred Vianocami môže skutočne hodiť. A už len dodávame, že EXKLUZÍVNE VERNOSTNÉ CENY TERAZ PLATIA NA CELÝ SORTIMENT!
Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií