card-3.png  Vstupenkou pre čerpanie výhod je ZÁKAZNÍCKA KARTA.
Ešte ju nemáte?

Nie je nič jednoduchšie. Pri Vašom prvom nákupe Vám ju radi na počkanie vystavíme pri pokladni ktorejkoľvek predajne. Trvá to len chvíľu. Navyše od nás ako darček dostanete vstupný vklad 300 bodov.

Zákaznícka karta vám okrem iného prináša:
 

Atraktívne výrobky každodennej potreby za výnimočné Klubové ceny

Zo širokej a neustále inovovanej ponuky si môžete vyberať v ktorejkoľvek predajni Mountfield, alebo si výrobky objednávať priamo v našom e-shope. Ponuku obmieňame každé 2 týždne a celkovo na Vás čakajú tisícky druhov výrobkov.

Výhodnejší servis - 10% ZĽAVA
  • NA OPRAVY a potrebné originálne NÁHRADNÉ DIELY
  • Na prípadnú DOPRAVU tovaru a výrobkov do servisu a späť
Rýchlejší
nákup

Vďaka Vašej Zákazníckej karte Vás pri pokladni jednoducho identifikujeme a vďaka tomu Vás obslúžime RÝCHLEJŠIE. Nákupom tak strávite čo najkratšiu možnú dobu.

Zaujímavé produkty ako odmeny

Pri prvom nákup v ktorejkoľvek predajni Vám vystavíme Zákaznícku kartu aj s úvodným vkladom 300 bodov a hneď môžete začať nakupovať hodnotné produkty každodennej potreby, ktoré sme pre Vás pripravili za zvýhodnenú Klubovú cenu s využitím vernostných bodov.

Informácie
z prvej ruky

Chcete vedieť všetko prví? Zaregistrujte sa priamo a nič Vám neunikne. Informácie o všetkých novinkách budete dostávať pravidelne a včas na svoj e-mail.

Ako sa stať členom?

Vykonajte registráciu.
(alebo o ňu požiadajte pri pokladni)

Vyzdvihnite si kartu na predajni.

Vychutnávajte si odmeny.

Svoj bodový účet a históriu nákupov sledujte on-line po prihlásení TU.
Kartu si môžete jednoducho uložiť do svojho mobilného telefónu(napr. aplikácia Portmonka)
Nezabudnite si ju pri každej ďalšej návšteve.

REGISTRÁCIA

Ak chcete mať dokonalý prehľad a najčerstvejšie správy zo sveta Vernostného programu, zaregistrujte sa na odkaze nižšie. Zaradíme Vás do adresára príjemcov pravidelných a včasných informácií o aktuálnom dianí a o všetkých dôležitých novinkách.

REGISTROVAŤ ZDE

Při nákupu zboží za Věrnostní cenu KLUB s věrnostními body se body pouze odečítají a k připsání nových bodů za provedený nákup nedochází.