043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)
Sortimentný katalóg 2022 – tisícky tipov na celý rok!

Sortimentný katalóg 2022 – tisícky tipov na celý rok!

Záhradná sezóna sa práve rozbieha naplno, preto Vám ponúkame pohľad na 180 strán nabitých tisíckami inšpirácií a tipov nielen pre záhradu, terasu, dom a dielňu, ale tiež pre šport, voľný čas a zdravý životný štýl. Čaká Vás prehľadná prechádzka naprieč všetkými kategóriami sortimentu od KOSAČIEK, TRAKTOROV, REŤAZOVÝCH PÍL, DIELENSKÉHO NÁRADIA CEZ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK A GRILY AŽ PO ELEKTROBICYKLE, BAZÉNY ALEBO VÍRIVKY.
Sortimentný katalóg 2022 – tisícky tipov na celý rok!
Svoju ponuku neustále obmieňame, vylepšujeme a v spolupráci s výrobcami tiež zdokonaľujeme. A výnimkou nie je ani rok 2022. Medzi novinkami objavíte napríklad ROBOTICKÉ KOSAČKY, ktoré šetria Vašu prácu aj čas. Veľkou bombou je nový modelový rad AZURO IBIZA, ktorý rozšíril ponuku tak obľúbených nadzemných bazénov Azuro. Naše luxusné zapustené bazény tento rok obohatil rad moderných skeletových bazénov CARIBIC, ktoré do Vašich záhrad vnesú atmosféru exotiky.
 
Ale novinky nájdete tiež na stranách s elektrobicyklami alebo záhradným nábytkom a všetkých milovníkov grilovania poteší aj inovovaný rad grilov amerického špecialistu CHAR-BROIL aj belgickej značky BARBECOOK. Ale sliny sa nad katalógom budú zbiehať aj Vašim štvornohým kamarátom. Široká ponuka krmiva totiž odhalí nie len novinky vo všetkých produktových radoch a Vám predstavíme výhody celkom nového KLUBU VERNÝ PRIATEĽ.
 
Ale už dosť rečí, všetkých 180 strán si prelistujte online pekne v pokoji domova TU.
Pre viac informácií o výrobkoch vrátane cien stačí kliknúť priamo na stranu katalógu.
Tlačená podoba katalógu na Vás čaká v ktorejkoľvek z našich predajní.