Vírivá vaňa Swim spa

Vírivky Swim Spa
pic2
pic2
pic3
pic4
pic1
pic6
pic7
pic8

Dokonalé prepojenie bazéna na relaxačné plávanie aj intenzívny tréning s vírivou vaňou poskytujúcou luxusnú uvoľňujúcu masáž. Kompaktné prevedenie umožňuje jednoduchú inštaláciu bez potreby stavebných úprav. Škrupina z najlepších materiálov Lucite Acrylics z USA je osadená do oceľového rámu. Jeho opláštenie je možné sčasti zapustiť do zeme bez betónovania. Vyrobená je v EÚ.

Doslova nekonečný bazén pre rekreačných aj vrcholových plavcov. Nastaviteľný výkonný protiprúd ponúka odpočinkové aj náročné tréningové režimy. Vírivá vaňa s kvalitnou škrupinou poskytuje šesť ergonomických pozícií a podľa modelu až 40 prúdových dýz. Okrem relaxačnej hydromasáže ponúka aj LED osvetlenie s voliteľným farebným tónom presne podľa Vašej nálady.

Bazén aj vírivka sú osadené špičkovou kanadskou technológiou Gecko. Intuitívne ovládanie všetkých funkcií bazéna aj vírivky dotykovými panelmi alebo mobilnou aplikáciou cez wi-fi. Samostatné cirkulačné čerpadlo spolu so silnou izolačnou vrstvou znižujú spotrebu elektrickej energie. Prevádzkové náklady šetrí aj kvalitný celoročný ochranný termokryt so zvýšenou UV ochranou, ktorý je súčasťou výbavy. Vodný raj na relax aj šport si tak budete na záhrade užívať po celý rok!


Komfortné a smart ovládanie

Ovládanie všetkých funkcií vírivky aj bazéna pre dokonalý relax aj športový zážitok máte kedykoľvek na dosah a doslova pod palcom. Jednoduché menu si bez problémov osvojíte a užívateľský komfort dotykového panela alebo ovládanie mobilnou aplikáciou Vás potom ani na okamih nevyruší zo sveta uvoľnenia.


Protiprúd s ohromujúcim výkonom

Programovateľný výkonný W-Flow protiprúd s relaxačnými aj tréningovými režimami a ohromujúcim výkonom až 180 m3/h pre slabších aj vrcholových plavcov.


Užite si nekonečný bazén!

Praktický pohodlný pás nájdete v základnej výbave. Doplnok pre dokonalý plavecký zážitok udržiava plavcov stále v ideálnom strede prúdu, kde svaly všetkých končatín zaberajú symetricky a efektívne. V spojení s programovateľným protiprúdom sú Váš bazén aj zábava doslova nekonečné.


Hydromasáž celého tela

Kapitánske kreslo navrhnuté pre absolútne uvoľnenie, okrem iného aj v oblasti pása. Ergonómiu jednotlivých pozícií aj optimálne rozloženie prúdových dýz riešime s expertmi a fyzioterapeutmi.


Vodné hry aj nad hladinou

Podľa typu až deväť osvetlených fontán cez deň príjemne osvieži vzduch, v noci potom spolu s vodopádom rozohrajú farebnú fantáziu a dokonale dokreslí atmosféru. Vodopád navyše poslúži ako ďalší masážny prvok pre oblasť ramien a šije.


Príjemný počúvanie!

Zabudovaný audiosystém so 4 reproduktormi a subwooferom pre Váš ideálny soundtrack. Špeciálne vode aj chémii odolné reproduktory čakajú na signál z pripojeného mobilného zariadenia. Bude to romantika alebo poriadna jazda?


Uvoľnenie všetkými zmyslami

Dajte kúpeľu ešte ďalší rozmer vďaka arómaterapii. Stačí stlačiť tlačidlo a vzduchom sa šíri niektorá z obľúbených esenciálnych vôní.


Špičkové materiály pre bezstarostný relax

Škrupina je vyrábaná z tých najlepších materiálov na trhu s využitím robotických technológií. Tvoria ju tri ekologicky neutrálne vrstvy so špeciálnym vystužením a izoláciou POLI-MAX ™. Vonkajšia vrstva akrylátu LUCITE ACRYLICS® má antibakteriálnu úpravu Microban. Vnútorná vrstva ABS POLYMER vykazuje extrémne izolačné vlastnosti, zvyšuje tuhosť škrupiny a tiež odolnosť proti nárazu. Na škrupinu preto poskytujeme záruku 7 rokov.
 


NOVÁ ZOSILNENÁ IZOLÁCIA

Naše vírivky izoluje až 3,5 cm vrstva kvalitnej škandinávskej izolácie. V kombinácii s precíznym spracovaním celej konštrukcie vane sa tak výrazne znižuje únik tepla a čo je najdôležitejšie aj výdaje na elektrickú energiu. Bez starostí si tak môžete užívať vírivku po celý rok!

Technické parametre

 
Danube Life

Amazonas Life

Rio Grande Life
Vystaveno na prodejně Čestlice, Pardubice Liberec, Ostrava - OC Géčko Černý most, Trenčín
Rozmery 450 x 235 x 147 550 x 235 x 147 cm 600 x 235 x 147 cm
Ovládací panel 1x dotykový (možnosť ovládať cez WiFi) 1x dotykový (možnosť ovládať cez WiFi) 2x dotykový (možnosť ovládať cez WiFi)
Audiosystém 4.1 (4 reproduktory so subwooferom) 4.1 (4 reproduktory so subwooferom) 4.1 (4 reproduktory so subwooferom)
Dezinfekcia vody OzmixTM System OzmixTM System OzmixTM System
Termokryt Áno Áno Áno
Pripojenie Do svorkovnice (400V) Do svorkovnice (400V) Do svorkovnice (400V)
Objem vody 6 113 l 8 236 l 6 298 l (1 150l+5 740l)
Hmotnosť 1 047 kg 1 100 kg 1 300 kg
Kabinet Možnosť výberu farby medzi šedým a hnedým drevoplastovým opláštením Možnosť výberu farby medzi šedým a hnedým drevoplastovým opláštením Možnosť výberu farby medzi šedým a hnedým drevoplastovým opláštením
Príprava na pripojenie tepelného čerpadla Áno Áno Áno

Bazén

Protiproud W-Flow systém s výkonom až 180 m3/h W-Flow systém s výkonom až 180 m3/h W-Flow systém s výkonom až 180 m3/h
Výkon čerpadla 3x3HP dvojrýchlostny (3x2,2kW) 3 x 3 HP dvojrýchlostny (3 x 2,2 kW) 3x3HP dvojrýchlostny (3x2,2kW)
Topidlo 3 kW 3 kW 3 kW
Cirkulační čerpadlo Áno Áno Áno
Termokryt Áno Áno Áno
LED osvětlení 16 x LED + osvetlené fontánky 25 x LED + osvetlené fontánky 16 x LED + osvetlené fontánky
Základní výbava Plavecký pás Plavecký pás Plavecký pás
Volitelná výbava Univerzálny cvičebný nástroj Univerzálny cvičebný nástroj Univerzálny cvičebný nástroj

Vířivka

Vířivka se samostatným vodním okruhem Nie Nie Áno
Počet trysek 24 24 41
Míst k sezení 2 2 4
Míst k ležení 0 0 1
Termokryt Áno Áno Áno
Výkon čerpadla 1x3HP (1x2,2kW) 1x3HP (1x2,2kW) 2x3HP (1x2,2kW)
Možnost volit intenzitu masáže Áno Áno Áno
Topidlo Nie (1 pre celé swim spa) Nie (1 pre celé swim spa) 3 kW
Cirkulační čerpadlo Nie (1 pre celé swim spa) Nie (1 pre celé swim spa) Áno
LED osvětlení 18 20 16
Aromaterapie Nie Nie Áno

Pro více informací a ceny Swimspa navštivte naše
prodejní centra nebo kontaktujte  bazénového specialistu.

Zobraziť celý popis
Momentálne pre Vás pripravujeme novú ponuku...