Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Vonná esencia, 50 ml do sauny - eukalyptus

24 hodnotenie
Kód: 3SAZ0072
4.3
24
24
18,00 €
9,15 €
-49 %
Technické parametre
Objem [ml] 50
Záruka Z0s
Katalógové číslo 3SAZ0072
3SAZ0072
Celé parametre

Éterické oleje v koreňoch, semenách, listoch, či lodyhách a kvetoch obsahuje každá rastlina. Aromaterapia užíva éterické oleje vybraných rastlín, aby posilňovala rovnováhu a harmóniu organizmu po fyzickej i psychickej stránke. Blahodarný účinok týchto olejov je dôsledkom ich pôsobenia na hormóny a fungovanie ľudského tela.
Naše 4 klasická arómy tvoria základ pre vzrušujúce aromatické zážitky. Môžete svoje obľúbené vône používať samostatne, alebo ich kombinovať a vytvoriť oveľa viac vonných variácií pre maximálny zážitok v infrakabíne. Náš koncept je pozvánka do sauny plnej vonných zážitkov, ktoré môžete postupne preskúmavať a naplno si užívať. Zažijete veľa kombinácií a intenzít vôní a získate veľmi jednoducho širokú škálu osviežujúcich, uvoľňujúcich či upokojujúcich zážitkov.


Odporúčané dávkovanie:
Ako samostatnú vôňu 3 - 4 stlačeniami pipety do misky s cca 100 ml vody uložené v priestore kabíny. Ako zosilňovač k základnej vôni 1 stlačenie pipety k jednému až dvom stlačeniam pipety základné vône. U sáun fínskych je možné roztokom priamo polievať aj kamene. Dávkovanie je potom 3 - 5 ml na 1 liter vody. (v nezriedený forme nesmie byť na kamene aplikovaná)


Eukalyptus - silný a uvoľňujúce.
Podlhovasté listy sú zdrojom silného, ​​eukalyptového oleja. Eukalyptové esencie sú používané v širokom spektre prípravkov uľahčujúcich dýchanie. Silná gáfrová vôňa je veľmi osviežujúci. Zároveň pôsobí ako stimulant, zaháňa únavu, povzbudzuje zmysly. Eukalyptové aróma môže byť použité pre samostatný nálev, alebo ako osviežujúci, gáfrový zosilňovač k základným vôňam.

Informácie o type nebezpečnosti podľa Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008:
NEBEZPEČENSTVO - Veľmi horľavá kvapalina a pary. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (24)

4,3
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Katarina 16. 11. 2020
Výborná esencia
  • Výborné balenie ,prvý krát máme balenie s kvapkadlom, je to praktické.
Ondrej 26. 2. 2020
Spokojnost
  • Kvalita za rozumnu cenu
  • Neviem
Dušan 18. 2. 2020
Veľmi slabé to je skôr mi to pripadá ako roztok
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.