Infrasauny

Prineste si slniečko domov a užívajte si teplo po celý rok!

Oddýchnite si v saune, kedykoľvek budete chcieť. Inštalovať ju môžete v rodinnom dome, ale v poriadku dostanete infrasaunu aj do malého bytu. Nemusíte na nič čakať. Všetky modely sú navyše vyrobené z ušľachtilého dreva kanadského jedlovce, ktorý má výborné tepelno-izolačné vlastnosti. Dbáme aj na dizajn, takže sa nemusíte báť, že domáca infrasauna nezapadne do vašej domácnosti. Naopak. Stane sa ozdobou interiéru. V ponuke máme infrasauny pre jedného, ​​dvoch alebo až pre 4 osoby.

Karbónový alebo keramický žiarič vytvára infračervené lúče, ktoré prehrejú celý priestor sauny. Tento spôsob vyhrievania je jednoduchý na ovládanie a sauna je rýchlo pripravená na použitie. Nemusíte ju teda dlho predhrievať - ​​stačí len pár minút. Teplo si užijete bez čakania.

Ak si chcete saunovanie spríjemniť, pridajte pár kvapiek voňavej esencie. Zvoľte si tú, ktorú máte radi, a dolaďte chvíľky v infrasaune k dokonalosti. A určite nezabudnite ani na ďalšie príslušenstvo, ktoré vám pomôže udržať vašu saunu stále ako novú

Infrasauna
Zobraziť celý popis
Vybrané filtre Zmazať všetky filtre

Filtrácia produktov

Zatvoriť
Cena
Od
Do
Počet osôb
Príkon [kW]
Napätie siete [V/Hz]
Zrušiť filtre Zobraziť produkty