Infrasauny

Prineste si slniečko domov a užívajte si teplo po celý rok!

Oddýchnite si v saune, kedykoľvek budete chcieť. Inštalovať ju môžete v rodinnom dome, ale v poriadku dostanete infrasaunu aj do malého bytu. Nemusíte na nič čakať. Všetky modely sú navyše vyrobené z ušľachtilého dreva kanadského jedlovce, ktorý má výborné tepelno-izolačné vlastnosti. Dbáme aj na dizajn, takže sa nemusíte báť, že domáca infrasauna nezapadne do vašej domácnosti. Naopak. Stane sa ozdobou interiéru. V ponuke máme infrasauny pre jedného, ​​dvoch alebo až pre 4 osoby.

Karbónový alebo keramický žiarič vytvára infračervené lúče, ktoré prehrejú celý priestor sauny. Tento spôsob vyhrievania je jednoduchý na ovládanie a sauna je rýchlo pripravená na použitie. Nemusíte ju teda dlho predhrievať - ​​stačí len pár minút. Teplo si užijete bez čakania.

Ak si chcete saunovanie spríjemniť, pridajte pár kvapiek voňavej esencie. Zvoľte si tú, ktorú máte radi, a dolaďte chvíľky v infrasaune k dokonalosti. A určite nezabudnite ani na ďalšie príslušenstvo, ktoré vám pomôže udržať vašu saunu stále ako novú

Infrasauna
Zobraziť celý popis

Najpredávanejšie

Infrasauna Grenada 2

Infrasauna Grenada 2

Počet osôb: 2
Príkon [kW]: 1,8
Napätie siete [V/Hz]: 230/50
Skladom > 5 kusov
2 000,00 €
999,00 € a 200 bodov
Zobraziť ďalší produkt
Vybrané filtre Zmazať všetky filtre

Filtrácia produktov

Zatvoriť
Cena
Od
Do
Počet osôb
Príkon [kW]
Napätie siete [V/Hz]
Zrušiť filtre Zobraziť produkty