Infrasauny

Prineste si slniečko domov a užívajte si teplo po celý rok!

Oddýchnite si v saune, kedykoľvek budete chcieť. Inštalovať ju môžete v rodinnom dome, ale v poriadku dostanete infrasaunu aj do malého bytu. Nemusíte na nič čakať. Všetky modely sú navyše vyrobené z ušľachtilého dreva kanadského jedlovce, ktorý má výborné tepelno-izolačné vlastnosti. Dbáme aj na dizajn, takže sa nemusíte báť, že domáca infrasauna nezapadne do vašej domácnosti. Naopak. Stane sa ozdobou interiéru. V ponuke máme infrasauny pre jedného, ​​dvoch alebo až pre 4 osoby.

Karbónový alebo keramický žiarič vytvára infračervené lúče, ktoré prehrejú celý priestor sauny. Tento spôsob vyhrievania je jednoduchý na ovládanie a sauna je rýchlo pripravená na použitie. Nemusíte ju teda dlho predhrievať - ​​stačí len pár minút. Teplo si užijete bez čakania.

Ak si chcete saunovanie spríjemniť, pridajte pár kvapiek voňavej esencie. Zvoľte si tú, ktorú máte radi, a dolaďte chvíľky v infrasaune k dokonalosti. A určite nezabudnite ani na ďalšie príslušenstvo, ktoré vám pomôže udržať vašu saunu stále ako novú

Infrasauna
Zobraziť celý popis