Vonná esencia, 50 ml do sauny - kosodrevina

5 hodnotenie
Kód: 3SAZ0070
4
5
5
14,90 €
11,80 €
Technické parametre
Objem [ml] 50
Záruka Z0s
Katalógové číslo 3SAZ0070
3SAZ0070
Celé parametre

Éterické oleje v koreňoch, semenách, listoch, či lodyhách a kvetoch obsahuje každá rastlina. Aromaterapia užíva éterické oleje vybraných rastlín, aby posilňovala rovnováhu a harmóniu organizmu po fyzickej i psychickej stránke. Blahodarný účinok týchto olejov je dôsledkom ich pôsobenia na hormóny a fungovanie ľudského tela.

Naše 4 klasická arómy tvoria základ pre vzrušujúce aromatické zážitky. Môžete svoje obľúbené vône používať samostatne, alebo ich kombinovať a vytvoriť oveľa viac vonných variácií pre maximálny zážitok v infrakabíne. Náš koncept je pozvánka do sauny plnej vonných zážitkov, ktoré môžete postupne preskúmavať a naplno si užívať. Zažijete veľa kombinácií a intenzít vôní a získate veľmi jednoducho širokú škálu osviežujúcich, uvoľňujúcich či upokojujúcich zážitkov.


Odporúčané dávkovanie:
Ako samostatnú vôňu 3 - 4 stlačeniami pipety do misky s cca 100 ml vody uložené v priestore kabíny. Ako zosilňovač k základnej vôni 1 stlačenie pipety k jednému až dvom stlačeniam pipety základné vône. U sáun fínskych je možné roztokom priamo polievať aj kamene. Dávkovanie je potom 3 - 5 ml na 1 liter vody. (v nezriedený forme nesmie byť na kamene aplikovaná)


Kosodrevina - lesné a svieža
Esenciálne oleje sa získavajú z ihličia horských krovinatých druhov borovíc, ktoré rastú v drsných výšinách Álp. Éterické oleje kosodreviny prehlbujú dych, používajú sa v prípravkoch uvoľňujúcich horné dýchacie cesty a majú aj ľahko antiseptické účinky. Podporujú krvný obeh, používajú sa pri výrobe prípravkov proti bolestiam svalov a kĺbov.

Informácie o type nebezpečnosti podľa Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008:
Pozor - Veľmi horľavá kvapalina a pary. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (5)

4,0
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Mária 10. 6. 2020
S vyrobkom som spokojna.
  • Sauna bola jemne prevonana.
  • -
Vladimír 23. 3. 2017
Som spokojný s kvalitou výrobku aj s cenou.
28. 4. 2016
super
  • príjemná vôňa
  • nemá
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.