Vonná esencia, 50 ml do sauny - pomaranč

7 hodnotenie
Kód: 3SAZ0074
4
7
7
14,90 €
11,80 €
Technické parametre
Objem [ml] 50
Záruka Z0s
Katalógové číslo 3SAZ0074
3SAZ0074
Celé parametre

Éterické oleje v koreňoch, semenách, listoch, či lodyhách a kvetoch obsahuje každá rastlina. Aromaterapia užíva éterické oleje vybraných rastlín, aby posilňovala rovnováhu a harmóniu organizmu po fyzickej i psychickej stránke. Blahodarný účinok týchto olejov je dôsledkom ich pôsobenia na hormóny a fungovanie ľudského tela.
Naše 4 klasická arómy tvoria základ pre vzrušujúce aromatické zážitky. Môžete svoje obľúbené vône používať samostatne, alebo ich kombinovať a vytvoriť oveľa viac vonných variácií pre maximálny zážitok v infrakabíne. Náš koncept je pozvánka do sauny plnej vonných zážitkov, ktoré môžete postupne preskúmavať a naplno si užívať. Zažijete veľa kombinácií a intenzít vôní a získate veľmi jednoducho širokú škálu osviežujúcich, uvoľňujúcich či upokojujúcich zážitkov.

Pomaranč - mäkký a teplý
Šťastie, ľahkosť a teplo sa sa prenáša s energickou sviežosťou pomarančovej vône. Esenciálny olej sa získava zo šupiek zrelých pomarančových plodov. Jasné, vzrušujúce tóny pôsobí na centrum pohody a šťastia a vie povzbudiť a dodať sily v tmavých, zimných dňoch.

Odporúčané dávkovanie:
Ako samostatnú vôňu 3 - 4 stlačeniami pipety do misky s cca 100 ml vody uložené v priestore kabíny. Ako zosilňovač k základnej vôni 1 stlačenie pipety k jednému až dvom stlačeniam pipety základné vône. U sáun fínskych je možné roztokom priamo polievať aj kamene. Dávkovanie je potom 3 - 5 ml na 1 liter vody. (v nezriedený forme nesmie byť na kamene aplikovaná)

Informácie o type nebezpečnosti podľa Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008:
NEBEZPEČENSTVO - Veľmi horľavá kvapalina a pary. Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (7)

4,0
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Vladimir 28. 2. 2020
Pre mňa nezaujímavá.
  • Malo vyrazna
  • Necítiť ju
Simona 18. 2. 2020
Výborná
  • Príjemná vôňa
  • Ziadne
Anton 23. 1. 2019
Vôňa je celkom príjemná, ale mohla byť ešte intenzívnejšia.
  • Príjemná vôňa.
  • Slabšia intenzita.
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.