Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Záhradné lehátko LIGERO 225x65x36cm, teak

1 hodnotenie
Kód: 2NAB2223
2
1
1
Materiál
teak
Viacej
726,00 €
392,00 €
-46 %
Technické parametre
Hmotnosť [kg] 27
Hmotnosť balenia [kg] 31
Kolieska nie
Nosnosť [kg] max. 120
Rozmery [cm] 225 x 65 x 36
Skladací nie
Povrchová úprava bez povrchovej úpravy
Polohovacie áno
Stohovateľné nie
Počet polôh 4 stupne
Rozmer balenia [cm] 193 x 67 x 15
Druh výrobku lehátko
Konštrukcia drevo
Záruka 7 rokov
Katalógové číslo 2NAB2223
2NAB2223
Celé parametre

Polohovacie teakové ležadlo, masívne a kvalitne spracované drevo bez povrchovej úpravy. Stabilná a pevná konštrukcia, 4-stupňový polohovací systém, moderný odľahčený dizajn. Vysoko odolné voči vode a slnečnému žiareniu.

Najcennejšou vlastnosťou teakového dreva je jeho extrémne dlhá životnosť a vysoká odolnosť proti poveternostným vplyvom. Náš záhradný nábytok vyrobený z kvalitného indonézskeho teaku môžete ponechať na svojej záhrade po celý rok a nie je potrebné ho na zimu odkladať do chránených priestorov. Teakové drevo je zároveň veľmi obľúbené pre svoje zafarbenie. Voľbu odtieňa od svetlo po tmavo hnedú navyše môžete ovplyvniť vhodným používaním rôznych druhov teakových olejov a ďalších ošetrovacích prípravkov. Bez pravidelného ošetrovania nábytku dosiahne drevo charakteristické strieborno šedé sfarbenie. Na zachovanie pôvodného medovo hnedého zafarbenia odporúčame nábytok udržiavať nami ponúkanými ošetrovacími prípravkami.

Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (1)

2,0
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Alexander 26. 8. 2021
Zakúpené 2 ks rovnakých lehátiek - napriek tomu majú lehátka rôznu konštrukciu spojov. Ja som si neporadil s montážou za pomoci priloženej montážnej sady (musel som použiť akumulátorovú dokrucovačku aj gumenné kladivo. Presnosť vyhotovenia čapových spojov neumožnila jednoduchú montáž.
  • - nepresné vyhotovnie spojov- montáž nebude možné jednoducho realizovať iba za pomoci priloženej montážnej sady- polohovateľné operadlo nezapadá správne = takže je nutné pri jeho polohovaní vstať z lôžka a upraviť ho do požadovanej polohy silou a za pomoci dvoch rúk

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.