Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Azuro Multi 5v1 Mini, 0,9 kg

132 hodnotenie
Kód: 3BCH1012
4.7
132
132
VERNOSTNÁ CENA
21,90 €
Naši zákazníci môžu využiť Vernostnú cenu.
Stačí sa Prihlásiť alebo Registrovať.
14,80 € a 10 bodov Klubové ceny
KS

Odporúča

95%
zákazníkov
5 hviezdičiek
83 %
4 hviezdičky
13 %
3 hviezdičky
3 %
2 hviezdičky
0 %
1 hviezdička
2 %
Technické parametre
Hmotnosť [kg] 0,9
Typ 20g tablety
Doba použiteľnosti 3 roky od dátumu výroby (uvedené na obale)
Počet tablet v balení 45
Záruka Z0s
Katalógové číslo 3BCH1012
3BCH1012
Celé parametre
Azuro Multi 5v1 je nová generácia multifunkčných tabliet. Je to veľmi praktický viacúčelový dezinfekčný prípravok pre pravidelnú a komplexnú starostlivosť o vodu. Teraz aj v novém 3kg balení. Teraz novo aj vo verzii 20g tabletiek pre malé nafukovacie bazény a vírivky.

Pôsobenie: Azuro Multi 5v1 je dezinfekčný prípravok (typu 2), ktorý je určený pre pravidelnú údržbu bazénovej vody a zaisťuje 5 funkcií v jednom: dezinfikuje vodu (zaisťuje tým jej zdravotnú nezávadnosť), stabilizujte pH, vločkuje (zhlukuje nečistoty do vločiek pre jednoduchšie zachytenie vo filtráciu), zmäkčuje vodu (znižuje vznik vodného kameňa) a bráni tvorbe rias - tým udržuje vodu priehľadnú a krištáľovo čistú. Po ponorení tablety do vody (najlepšie za pomoci plaváku) dochádza k postupnému uvoľňovaniu všetkých účinných zložiek.

Návod na použitie: Všeobecne platí, že pre dosiahnutie čistej a hygienicky nezávadnej vody by mala byť hodnota pH v rozmedzí 7,0 - 7,4 a obsah voľného chlóru v rozmedzí 0,3 - 0,6 mg/l (pri teplote vody nad 28 °C sa odporúča vyšší obsah až do 0,8 mg/l). Ak klesne obsah chlóru pod hodnotu 0,3 mg/l, je potrebné dodať chlór. Ak je obsah voľného chlóru vyšší ako 0,8 mg/l, bazén nepoužívajte, znížte dávkovanie chlóru a vyčkajte, až táto hodnota klesne. Pred použitím prípravku skontrolujte a upravte hodnotu pH na 7,0 - 7,4 a následne ju pravidelne kontrolujte a upravujte. Po napustení bazéna vykonajte preventívne ošetrenie bazénovej vody rýchlorozpustným chlórovým prípravkom Azuro Chlór šok G a stabilizátorom chlóru Azuro Chlor Stabil. Tablety Multi 5v1 je nutné pridať už ďalší deň po prvom chlórovaní.

Dôležité: Pre správne používanie prípravku je nevyhnutné používať testovacie súpravu na meranie hodnoty pH a obsahu voľného chlóru. Pre testovanie môžete využiť kvapkový tester Azuro alebo prúžkový tester Azuro Quick Check 4v1. Pravidelne, najmenej 2x týždenne, merajte hodnotu pH a koncentráciu voľného chlóru.

Dávkovanie: Podľa teploty vody pridávajte každých 5 - 8 dní 1 až 2 tabletky na 3 m3 vody; do teploty 25 °C 1 tabletku a nad 25 °C 2 tabletky.

Spôsob aplikácie: Plovákem: do dávkovacieho plaváka vložte potrebné množstvo tabliet. Nechajte plavák, aby sa voľne pohyboval po hladine bazéna, kde je väčší pohyb vody.
Dávkovačom vstavaným do cirkulačného potrubia: do dávkovača dajte potrebné množstvo tabliet. Regulačné ventily dávkovača nastavte tak, aby bola približne dodržiavaná hodnota obsahu chlóru.

Poznámka: Vyššie uvedené informácie majú len informatívny charakter. Pred aplikáciou si dôkladne prečítajte návod na použitie!!! Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Informácie o type nebezpečnosti podľa Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: NEBEZPEČENSTVO - Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidačné činidlo. Škodlivý po požití. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Veľmi toxický pre vodné organizmy. Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Zobraziť celý popis

Hodnocenie zákazníkov (132)

4,7
Aby sme zaistili férové hodnotenie našich výrobkov, môžu sa ku nim vyjadriť iba zákazníci, ktorí ich vlastnia.
Magdaléna 25. 8. 2021
Prvý krát
Peter 25. 8. 2021
Som spokojný, ľahko aplikovateľný a dá sa i sypať relatívne, rýchlo naplní zásobník plávala, a tiež je voda nezávadné na kupanie
  • Rýchlosť a cistota
  • Ziadne
Pavel 25. 8. 2021
Jednoduché a účinné prevedenie
  • Jednoduché a účinné prevedenie
  • nezistil som žiadne
Zobraziť ďalšie recenzie

Pripomienky (0)

K tomuto produktu ešte nikto nenapísal žiadnu otázku.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.