ELEGANTNÝ A KVALITNÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK? TERAZ SO ZĽAVAMI 40% - 60% NA VŠETKO!

ELEGANTNÝ A KVALITNÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK? TERAZ SO ZĽAVAMI 40% - 60% NA VŠETKO!

Potrebujete si na chvíľku oddýchnuť v zeleni a zabudnúť na okolitý svet? Stačí nájsť tichý kút na svojej záhrade ak tomu si zaobstarať pohodlný záhradný nábytok. Začína obdobie, na ktoré sa každoročne tešíme. Využite ho teda naplno.
ELEGANTNÝ A KVALITNÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK? TERAZ SO ZĽAVAMI 40% - 60% NA VŠETKO!
Zostava nábytku je obvykle stredobodom terasy alebo centrom našej záhradnej zábavy. Preto je dôležité zvoliť vhodnú veľkosť, materiál aj vzhľad nábytku tak, aby bol v harmónii so svojim bezprostredným okolím aj celkom. Jeho výberu venujeme pozornosť hlavne preto, že si ho budeme užívať niekoľko rokov počas celej sezóny, v prípade zimných záhrad dokonca celoročne. Podstatným faktorom je teda aj jeho kvalita. Teraz máte skvelú príležitosť ušetriť! Všetok záhradný nábytok zaobstaráte totiž počas DNÍ NÁBYTKU so zľavami 60 % - 40%!

Hliníková zahradní sestava

Môžete si vybrať napríklad precízne spracovaný nábytok z masívneho a odolného exotického dreva eukalyptu alebo teaku. Tropický eukalyptus má veľmi tvrdé, odolné a pritom ľahké drevo, ktoré bez problémov odoláva poveternostným vplyvom vrátane kyslých dažďov v mestách. Vyniká farebnou stálosťou a medovým sfarbením s nádychom do červena. Teak je výnimočne pevným, trvanlivým a odolným materiálom, ktorý skvele zvláda celoročné vystavenie vonkajším podmienkam. S prehľadom odoláva striedaniu teplôt a vlhka, slnečnému žiareniu, škodcom aj kyslým dažďom. Ošetrovať ho môžete vhodným olejom pre daný typ dreva.Ak máte radšej moderný a čistý dizajn, možno vám budú viac vyhovovať jednoduchšie línie nábytku zo zliatiny hliníka a medi. Iste oceníte spojenie ich stability a pevnosti s až prekvapivo nízkou hmotnosťou konštrukcie. Čistenie zvládnete handričkou a vlažnou vodou. Obľúbeným materiálom je tiež dekoratívny ťahokov. Nábytok z ťahokovu je vďaka špeciálnej povrchovej úprave celoročne odolný voči poveternostným podmienkam aj slnečnému žiareniu, jeho povrch nebledne a je bezúdržbový.Zatiaľ čo sme hovorili predovšetkým o záhradách a terasách, je dobré poznamenať, že výrobcovia nábytku myslia na plnohodnotný nábytok aj pre menšie priestory, akými sú balkóny mestských bytov a priedomí chát a chalúp. S dobrou balkónovou zostavou (obvykle dve kreslá a stôl) môžete zažívať zábavu, relax aj romantiku vo veľkom štýle aj na doslova pár metroch štvorcových.

Mohlo by vás zaujímať

Záhradný nábytok
Hojdačky
Slnečníky

Tipy pre vás

Hojdačka Rio - antracit
396,00 € 199,00 €
Polohovacie kreslo ORLANDO 74,55x56,5x104,8cm
146,00 € 77,00 €
Záhradné kreslo SAVOY Basic 75x55x93cm, kov
92,00 € 35,00 €
Záhradný stôl ORLANDO 150x82,7x74,7cm
242,00 € 114,00 €
Hojdačka Rio - hnedá káva
396,00 € 199,00 €
Záhradný stôl TAVIO 160x90x74cm, ťahokov
420,00 € 224,00 €