Ako utiecť pred teplom? Skokom do bazéna. Alebo vstupom do vírivky či pod sprchu!

Ako utiecť pred teplom?  Skokom do bazéna. Alebo vstupom do vírivky či pod sprchu!
Ako si HNEĎ TERAZ, POČAS JEDINÉHO DŇA, môžem dovoliť luxusný, do zeme zapustený bazén? Máme pre Vás niekoľko tipov na fantastické osvieženie za „babku“.

Bazény s jednoduchou a rýchlou inštaláciou
Aká je najjednoduchšia cesta ku kúpaniu sa vo vlastnom bazéne? Sú to bazény SWING – nafukovacie a rámové, kruhové aj oválne. Z množstva typov a rozmerov bazénov SWING si vyberiete ten, ktorý je pre Vás a Vašu záhradu najlepší. Bazén zložíte v okamihu a nepotrebujete k tomu vôbec žiadne náradie.  

Novinka na českom trhu – rámový bazén SWING s elegantným dizajnom ratanu. Rovnako ako aj iné rámové bazény aj tento zložíte za pár minút pomocou rýchlospojok, napustíte vodu … a môžete okamžite skočiť do vody!

Ďalšou, vynikajúcou alternatívou rodinných bazénov sú naše bazény AZURO VARIO. Tie majú konštrukciu z veľmi ťažkého oceľového plechu, preto sú tiež zárukou mimoriadne dlhej životnosti. Ich inštaláciu je možné zvládnuť počas jediného dňa.

Bazény AZURO VARIO je možné vďaka kruhovému alebo oválnemu (na snímke) tvaru zakomponovať do každej záhrady.

Ich výhodou je okrem iného aj to, že ich môžete čiastočne alebo úplne zapustiť do zeme. Dajú sa aj zapustiť do svahu. Ponúkame ich v rôznych objemoch, veľkostiach a v kruhovom či oválnom prevedení. Finálnu podobu bazéna si môžete dotvoriť podľa svojho – napríklad aj vďaka výberu vnútornej fólie, ktorej dizajn sa Vám najviac páči.

Skvelé a ekologické riešenie: solárna sprcha
Solárne sprchy v posledných rokoch u nás doslova „fičia“, dopyt zákazníkov Mountfieldu po nich neustále rastie. Predstavujú totiž jednoduché, ekologické a zároveň finančne nenáročné riešenie, ako sa perfektne a príjemne osviežiť v tropických dňoch.

Vďaka svojim čistým líniám ladia solárne sprchy s akýmkoľvek typom záhrad.  
 
Telo sprchy je vlastne zásobník, v ktorom sa voda ohrieva slnkom – teda zadarmo. Mountfield ponúka celkom 5 modelov spŕch, všetky s moderným dizajnom. Niektoré z nich majú dokonca tak elegantný vzhľad, že sa stanú ozdobou každej záhrady.  

Absolutna pohodička v nafukovacej vírivke
Povznášajúci bublinkový kúpeľ v nafukovacej vírivke namasíruje a zároveň dokonale uvoľní - preto si získava stále viac priaznivcov všetkých generácií. Nafukovaciu vírivku môžete umiestniť na záhradu alebo aj pod pergolu.

Nafukovacia vírivka – pre nádherné chvíle plné odpočinku, regenerácia a radosť.

Nafukovacie vírivky ( ponúkame výber z 3 typov), slúžia na komplexnú regeneráciu tela aj duše. Ich integrovaný výkonný ohrev Vám umožní upravovať si teplotu vody podľa Vašich prianí a to až do teploty 40 stupňov Celsia.
 
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať