Hurá do toho, záhrady už čakajú!

Hurá do toho, záhrady už čakajú!
A my pomáhame jarnými cenami…

Či už nejaký posledný záchvev zimy ešte príde alebo nie, je to tu. Jar už neodvolateľne vtrhla do našej záhrady. A s ňou aj čas realizovať všetko, čo sme si v zimných mesiacoch vysnívali, alebo naplánovali. Nové záhony, presadenie kvetín, regeneráciu trávnika a tak ďalej.


Elektrický vertikutátor Patriot S 1600

Avšak k tomu je potrebné popri substrátoch, hnojivách, rašeline, trávnych osivách, rôznom ručnom náradí a kvetináčoch, možno aj nejakého nového motorového pomocníka. Napríklad v podobe vertikutátora, plotových nožníc, drviča či iného záhradného stroja. Aby ste mohli svoju záhradu čo možno najrýchlejšie a s rozumnými nákladmi naladiť do sviežich jarných farieb, rozhodli sme sa, že vám pomôžeme skvelými jarnými cenami!  Do akcie sme zahrnuli naozaj všetko potrebné, teda napríklad aj pracovné oblečenie, AKU záhradnú techniku, oleje, sekery, elektrické kultivátory, hadice a ostatné potreby pre zavlažovanie alebo aj tlakové umývačky na dôkladné jarné upratovanie.Každý si v tejto skvelej ponuke nájde presne to, čo potrebuje – v najlepšej kvalite a za najnižšie ceny. Nakupovať môžete v našich kamenných predajniach aj TU v našom e-shope.   


A ak ste našimi zákazníkmi a máte na svojom konte nasporené vernostné body, pozrite sa aj do Vernostného programu, kde je pre vás pripravených množstvo nových bonusov a výhod, vrátane možnosti zaobstarať si veľa hodnotných výrobkov pre každodenný život, a to za podstatne nižšie ceny ako je na trhu bežné – to všetko za úžasné Klubové ceny s využitím vernostných bodov.

Prajeme Vám krásnu jar a nech Vám na záhradách všetko začne rásť a kvitnúť ako o preteky…