Sekery

V ponuke máme rad sekier: MTF Original, MTF Elite a BISON 1879.

Sekery MTF Original majú hlavu z kovanej uhlíkovej ocele pre ľahký prieniky do dreva, porisko z kompozitu vystuženého sklenými vláknami a pohodlnú rukoväť z mäkčenej protišmykovej termoplastickej (TPR) gumy. Zaujmú predovšetkým vynikajúcim pomerom cena/výkon. Vybrať si môžete z 3 modelov.

Sekery MTF Elite se vyrábajú zo špičkových materiálov a s využitím najmodernejších technológií. Majú porisko z ľahkých kompozitných plastov vystužených sklenými vláknami, ktoré sú pevne spojené s hlavou, takže nehrozí jej uvoľnenie pri práci. Navyše je vybavené protišmykovým povrchom SAFETOUCH. Čepeľ je potiahnutá špeciálne vyvinutým povlakom s veľmi nízkym koeficientom trenia. Dokonalá ergonómia hlavy zaručuje prácu bez vynaloženia veľkej námahy. Vyberať môžete z 3 modelov. Na sekery MTF Elite dávame záruku 3 rokov.

Sekery BISON 1879 – nemecké sekery Bison sú ručne kované skúsenými kováčskymi majstrami a to podľa pravidle starej remeselnej výroby (viac než 125 rokov skúseností s výrobou špičkových nástrojov). Ich typickým znakom je kovaná hlava s dlhou životnosťou, vyrobená z prvotriednej ocele triedy A (DIN 17100). Po vykovaní hlavy nastáva špeciálny proces kalenia ostria, pričom je každé ostrie brúsené individuálne a to podľa jeho neskoršieho pracovného určenia (štiepacie, univerzálne). Porisko sekery je vyrobené z kvalitného dreva bieleho orecha s veľmi vysokou tvrdosťou a tuhosťou. Vďaka tomu sú rukoväte veľmi odolné a tiež výborne absorbujú vibrácie pri práci. Na sekery Bison dávame nadštandardnú záruku 10 rokov.
 

Sekera
Zobraziť celý popis

Najpredávanejšie

Zobraziť ďalších 7 produktov
Vybrané filtre Zmazať všetky filtre

Filtrácia produktov

Zatvoriť
Cena
Od
Do
Dĺžka [mm]
Zrušiť filtre Zobraziť produkty