Na základe vládneho rozhodnutia s platnosťou od 25. 11., ktoré povoľuje otvoriť obchody so záhradníckymi potrebami, sú pre Vás naše predajne otvorené. Sme pripravení Vás obslúžiť. Rovnako je aj v plnej prevádzke e-shop s možnosťou dodania výrobkov domov alebo k vyzdvihnutiu v ktorejkoľvek predajni. Otvorené sú aj naše SERVISNÉ STREDISKÁ.
Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Sekery

V ponuke máme 2 druhy sekier: Patriot a Levita. Sekery Levita majú hlavu z kovanej uhlíkovej ocele potiahnutej teflónom pre ľahký prienik do dreva, porisko z kompozitu vystužené sklenými vláknami a pohodlnou rukoväťou z mäkčenej protišmykovej termoplastickej (TPR) gumy, v ponuke nájdete aj štiepaciu sekeru. Zaujmú tiež vynikajúcim pomerom cena/výkon. Vyberať môžete z 3 modelov.

Sekery Patriot sa vyrábajú v Nemecku zo špičkových materiálov a pri využití najmodernejších technológií. Majú porisko z ľahkých kompozitných plastov vystužených sklenými vláknami, ktoré je pevne spojené s hlavou, takže nehrozí jej uvoľnenie pri práci. Čepeľ je potiahnutá špeciálne vyvinutým fluóroplastovým povlakom Xylan s veľmi nízkym koeficientom trenia. Dokonalá ergonómia hlavy zaručuje prácu bez vynaloženia veľké námahy. Vyberať môžete z 3 modelov: S má v spodnej časti hlavy praktické očko na vyťahovanie klincov z dreva. L a XL zase majú v hornej časti poriska meter na presné odmeranie polienok. Na sekery Patriot dávame nadštandardnú záruku 10 let.

  • Použité len tie najkvalitnejšie materiály
  • Nadštandardná záruka 10 rokov
  • Vyrobené v Nemecku
Sekera
Zobraziť celý popis
Vybrané filtre Zmazať všetky filtre

Filtrácia produktov

Zatvoriť
Zrušiť filtre Zobraziť produkty

Najpredávanejšie

Zobraziť ďalších 7 produktov
Tieto stránky používajú cookies. Pokračovaním súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií