Menu Zatvoriť
043 / 413 38 31 (volajte Po-Pi 9-18 a počas víkendov 9-17)

Sekery

V ponuke máme rad sekier: MTF Original, MTF Elite a BISON 1879.

Sekery MTF Original majú hlavu z kovanej uhlíkovej ocele pre ľahký prieniky do dreva, porisko z kompozitu vystuženého sklenými vláknami a pohodlnú rukoväť z mäkčenej protišmykovej termoplastickej (TPR) gumy. Zaujmú predovšetkým vynikajúcim pomerom cena/výkon. Vybrať si môžete z 3 modelov.

Sekery MTF Elite se vyrábajú zo špičkových materiálov a s využitím najmodernejších technológií. Majú porisko z ľahkých kompozitných plastov vystužených sklenými vláknami, ktoré sú pevne spojené s hlavou, takže nehrozí jej uvoľnenie pri práci. Navyše je vybavené protišmykovým povrchom SAFETOUCH. Čepeľ je potiahnutá špeciálne vyvinutým povlakom s veľmi nízkym koeficientom trenia. Dokonalá ergonómia hlavy zaručuje prácu bez vynaloženia veľkej námahy. Vyberať môžete z 3 modelov. Na sekery MTF Elite dávame záruku 3 rokov.

Sekery BISON 1879 – nemecké sekery Bison sú ručne kované skúsenými kováčskymi majstrami a to podľa pravidle starej remeselnej výroby (viac než 125 rokov skúseností s výrobou špičkových nástrojov). Ich typickým znakom je kovaná hlava s dlhou životnosťou, vyrobená z prvotriednej ocele triedy A (DIN 17100). Po vykovaní hlavy nastáva špeciálny proces kalenia ostria, pričom je každé ostrie brúsené individuálne a to podľa jeho neskoršieho pracovného určenia (štiepacie, univerzálne). Porisko sekery je vyrobené z kvalitného dreva bieleho orecha s veľmi vysokou tvrdosťou a tuhosťou. Vďaka tomu sú rukoväte veľmi odolné a tiež výborne absorbujú vibrácie pri práci. Na sekery Bison dávame nadštandardnú záruku 10 rokov.
 

Sekera
Zobraziť celý popis
Vybrané filtre Zmazať všetky filtre

Filtrácia produktov

Zatvoriť
Cena
Od
Do
Zrušiť filtre Zobraziť produkty

Najpredávanejšie

Zobraziť ďalších 7 produktov