Keď zásoby dreva, tak so ŠTIEPAČKAMI POWERLOG

Keď zásoby dreva, tak so ŠTIEPAČKAMI POWERLOG

Vykurovacia sezóna sa nezadržateľne blíži a pre všetkých majiteľov krbov či krbových kachlí máme dobrú správu: Príprava palivového dreva už nemusí znamenať úmornú drinu a nekonečné hodiny v spoločnosti sekery, kálača a klinu. S hydraulickými štiepačkami PowerLog zvládnete zásoby dreva rýchlejšie a pohodlnejšie, než by ste čakali.
V našej ponuke nájdete štyri výrobky najvyššej kvality, ktoré sú cenené pre svoje technologické riešenia, výkon a jednoduchú manipuláciu. Horizontálny variant PowerLog 5 t vyhovuje používateľom, ktorí si občas prikúria v krbe alebo v kachliach, ale nie sú na palivovom dreva závislí. Tlak piatich ton rozpolí až polmetrové polená. Pre spotrebu väčších objemov ponúkame tri vertikálne štiepačky PowerLog 6 t, Powerlog 8 t a PowerLog 10 t, s tlakom 6, 8 a 10 ton. Tieto stroje zvládnu viac ako metrové polená, ale ľahko si poradia aj malými polienkami okolo 20 cm. Variabilná konštrukcia klinu dáva na výber, či budete polená poliť, alebo štvrtiť.
Všetky naše modely sú robustnej celokovovej konštrukcie s jednoduchým ovládaním, funkčnými kolieskami pre dokonalú mobilitu a výkonnými elektromotormi, v prípade vertikálnych typov je navyše samozrejmosťou trojúrovňový polohovateľný stôl, vďaka ktorému je možné spracovávať polená v širokom rozpätí dĺžky, dvojitý bezpečnostný úchop a zrýchlený pohyb klinu, vďaka ktorému zvládnete rozštvrtiť 10 - 15 metrových klád za 15 minút. Všeobecne možno povedať, že sú štiepačky až 5x rýchlejšie, ako sekera a kálač.
Štiepačky si zákazníci zaobstarávajú na uľahčenie práce a na dlhodobé využitie. Preto by ste mali vyberať to najlepšie na trhu. Nasadiť sedemročnú záručnú dobu si môžeme so všetkou zodpovednosťou dovoliť práve vďaka vysokej kvalite a spoľahlivosti strojov PowerLog.

Hydraulické štiepačky si hravo poradia aj s metrovými polenami.

20130716-_MG_2003_2-1.jpg

Polená sa dajú vertikálnymi štiepačkami poliť alebo štvrtiť.

20130716-_MG_1926-4.jpg

Na polmetrové polená potom postačí horizontálny model PowerLog 5 t.

20130716-_MG_1829_cmyk-2.jpg