Najdôveryhodnejšia značka roku 2020

Najdôveryhodnejšia značka roku 2020
Verejnosť rozhodla, že Najdôveryhodnejšou značkou roku 2020 v kategórii Záhradná technika je spoločnosť Mountfield. Toto ocenenie ste nám udelili už piaty krát v rade.
 
Nezávislá anketa Najdôveryhodnejšia značka roku sa zameriava na dôveru a spotrebiteľskú skúsenosť verejnosti. Anketu sprostredkovala agentúra Nielsen a reprezentatívna vzorka 4 000 českých spotrebiteľov v nej prostredníctvom on-line dotazníka hodnotilo 700 značiek na českom trhu v 76 kategóriách produktov a služieb.
 
Dôveryhodnosť je jednou z najcennejších ľudských hodnôt. Dôvera vo vzťahu zákazníka a predajcu je rovnako krehká a za sťažených podmienok, ktorým aktuálne spoločne čelíme, je o to viac skúšaná. Preto nás toľko teší vybudovaná a roky preverená dôvera, ktorú v nás kladiete. Vážime si to, že sa k nám opakovane vraciate a že sa naša rodina verných a spokojných zákazníkov stále rozrastá.
 
Ďakujeme vám! Budeme aj naďalej robiť všetko preto, aby ste boli s našou širokou ponukou produktov, ich kvalitou a poskytovanými službami spokojní aj naďalej!
 
Prihlásiť sa
Uživatel nepřihlášený
Registrovať