Nový rad krmív - superprémiová STARVITA

Nový rad krmív - superprémiová STARVITA

S radosťou Vám predstavujeme nový rad krmív pre Vašich štvornohých priateľov. Prvou lastovičkou bol výberový CARNIS, vlani prišla prémiová VIVAVITA a teraz je tu superprémiová STARVITA.

 

Jej zaradenie do predaja bolo len ďalším logickým krokom, ktorým reagujeme na výzvy a želania mnohých našich zákazníkov. Teší nás, že naše krmivo je medzi Vami tak obľúbené a zaradením StarVity ponúkame už komplexný rad 60 druhov krmív - od štandardnej až po top kvalitu (granuly, paštéty, konzervy, kapsičky).

 

 

 

STARVITA je naozajstná hviezda!

StarVita je holistické SUPERPRÉMIOVÉ krmivo. Je BEZLEPKOVÁ, neobsahuje žiadne obilniny, kukuricu alebo sóju. Nájdete v nej len mäso, zeleninu, bylinky, ovocie a ďalšie zdraviu prospešné suroviny v tej najvyššej kvalite. Nezaťažuje organizmus zvieraťa a je vhodná pre psov a mačky všetkých vekových kategórií a špecifických životných fáz. Je ideálna aj pre tých, ktorí trpia potravinovou alergiou na lepok alebo majú citlivé trávenie.

 

 

KOMPLETNÁ PONUKA superprémiovej STARVITY

 

 

Pri STARVITE držíme rovnakú filozofiu ako pri CARNIS a Vivavite: ponúkať vynikajúcu kvalitu, ale za výrazne nižšie ceny, než za aké sa v danej kategórii na trhu bežne nakupuje. Berieme to ako SLUŽBU pre našich zákazníkov, ktorej podstatou nie je zarábať, ale ponúknuť to najlepšie za dostupnú cenu každému.