Príjemne v teple aj vtedy, keď príde chlad

Príjemne v teple aj vtedy, keď príde chlad
Tiež máte radi posedenie na terase alebo v záhrade? A poznáte ten pocit, keď chvíle pokoja alebo zábavy s priateľmi preruší rýchly nástup chladu? To sa teraz v jesenných mesiacoch stane veľmi ľahko. Rovnako jednoducho tomu predídete vďaka elektrickému tepelnému žiariču, ktorý je v posledných rokoch veľkým hitom, pretože umožňuje príjemné vonkajšie posedenie nie len na jeseň, ale aj počas zimných popoludní alebo večerov.
Teplo pre vaše posedenie pod pergolou, v zimnej záhrade alebo aj v dielni, garáži či napríklad v ateliéri, zabezpečí niektorý z plynových (na propán-bután) alebo elektrických modelov. Spoľahlivo vás obklopia teplom, aby vás už nič nerušilo.
Na akom princípe fungujú elektrické žiariče? Infračervené alebo halogénové žiarenie prehrieva objekty (predmety aj osoby) vo svojom okolí priamo. Teplo tak prestupuje rýchlo, na tele ho pocítite už počas niekoľkých sekúnd.
Obidve metódy výrazne šetria elektrickú energiu. Na vonkajšie použitie si môžete vybrať žiariče v stojanovom alebo nástennom prevedení, pre interiéry je potom vhodnou voľbou elektrický ohrievač.


Plynový žiarič VENEZIA